Kiedy będzie można ORGANIZOWAĆ WESELA? Najlepsze fryzury na wesele 2021. Przepiękne i KOBIECE

Najlepsze fryzury na wesele 2021
Autor: Shutterstock

Pandemia koronawirusa storpedowała plany wielu Młodych Par, które chciały pobrać się w minionym roku. Niestety, według wciąż obowiązujących obostrzeń organizowanie wszelkich imprez, w tym wesel, jest niedozwolone. Branża ślubna coraz głośniej domaga się otwarcia i stanowczej pomocy ze strony Państwa. Czy znaczy to jednak, że wesela w 2021 roku odbędą się zgodnie w planem? Panujesz ślub, albo masz zaproszenie na wesele w bieżącym roku? Zobacz, jakie fryzury będą najmodniejsze w tym sezonie ślubnym. Sprawdź upięcia i warkocze od najlepszych fryzjerów.

Kiedy będzie można organizować wesela?

W czwartek, 28 stycznia minister zdrowia, Adam Niedzielski na konferencji podał pierwsze wytyczne dotyczące możliwego luzowania obostrzeń w Polsce. W nowych decyzjach nie znalazło się zniesienie zakazu wesel. Mało prawdopodobne jest również, by w najbliższym czasie  wesela wróciły w takim wymiarze jak było to przed pandemią. Branża apeluje do rządu o stanowcze działania. Z jednej strony do najgorętszego sezonu ślubnego w Polsce zostało jeszcze trochę czasu, najwięcej wesel zaplanowanych jest na wiosnę i lato, dlatego też nie można wykluczyć, że tegoroczne wesela również zostaną storpedowane jak miało to miejsce w 2020 roku. Jednak z drugiej strony przedstawiciele branży ostrzegają, że sezon rusza w okolicach Wielkanocy więc czasu na podjęcie decyzji jest coraz mniej.

Jakie fryzury na wesele będą modne w 2021?

Wybierasz się na wesele w tym roku, albo sama planujesz stanąć na ślubnym kobiercu? Na decyzje władz w obecnej chwili nie ma się wpływu nie znaczy to jednak, że nie można przyjrzeć się najmodniejszym weselnym fryzurom. Lepiej przygotować się zawczasu, niż działać na ostatnia chwilę.

Zobacz również: PSYCHOTEST. Ten test zdradzi prawdę o Tobie. Jesteś gotowy przekonać się JAKI naprawdę jesteś?

Wybór odpowiedniej fryzury jest zazwyczaj dosyć trudny. Musi być ona bowiem olśniewająca, elegancka i przed wszystkim mus utrzymać się przez wiele godzin tańców i zabaw. Idealna fryzura na wesele i ślub powinna być dostosowana do kształtu twarzy i naszej urody. W tym sezonie w modzie będą delikatne, niskie upięcia. Taka fryzura jest bardzo kobieca, lekka i nadaje włosom objętości. Hitem są również warkocze upinane w misterne koki. Rzadziej na weselach spotyka się klasyczne kucyki, jednak w tym sezonie ślubnym to właśnie one mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Eleganckie, z delikatnym warkoczem w godnie i mocno podkreśloną objętością włosów - kucyki to zdecydowanie dobry pomysł na tegoroczne wesele. Szukasz inspiracji na weselną fryzurę? Koniecznie zobacz naszą galerię i sprawdź, jakie upięcia będą najmodniejsze.  

Express Biedrzyckiej - Michał Dworczyk: Do końca roku będziemy mieli 85 mln dawek szczepionki
Najnowsze