Kominek gazowy - piękna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego paleniska. Nie trzeba go czyścić!

2021-09-17 15:37
Kominek gazowy – piękna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego paleniska
Autor: materiały prasowe

Wyobraź sobie, że wracasz do domu, opadasz na kanapę w salonie i uruchamiasz sterowany pilotem kominek. Ogniki sięgają wysoko, obejmując polana, a ty cieszysz się wyjątkową atmosferą i piękną dekoracją swojego salonu.

Kominek gazowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kominka opalanego drewnem. Tego typu kominek ma same zalety. Oto najważniejsze z nich:

1. To urządzenie nowoczesne, wygodne w obsłudze

Kominki gazowe Defro Home są odpalane za pomocą pilota. W taki sam sposób można sterować wielkością płomienia. Obsługa pilota jest prosta i intuicyjna. Wyposażone są w najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, zapewniające bezpieczeństwo, a także komfort użytkowania. Nie trzeba ich czyścić, ani dokładać drewna.

2. Do złudzenia przypomina kominki opalane drewnem

Kominek gazowy z linii Defro Home zapewnia wyjątkowe, realistyczne wrażenie ognia. Wykorzystano w nim malowane ręcznie ceramiczne polana, które tworzą palenisko do złudzenia podobne do tego w tradycyjnym kominku opalanym drewnem. Ceramika jest ułożona we wkładzie kaskadowo czego efektem jest wysoki i przestrzenny płomień. Palnik gazowy wykonany w technologii 3d i w całości wykonany jest z wysokogatunkowej stali szlachetnej.

Kominek gazowy – piękna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego paleniska
Autor: materiały prasowe

3. Kominki gazowe są szczelne i bezpieczne w użytkowaniu

Kominki gazowe Defro mają szereg zabezpieczeń - zarówno automatyka, jak i sam palnik. Kominek ma szereg czujników bezpieczeństwa, które monitorują działanie urządzenia oraz odpowiadają za jego wyłączenie podczas wykrycia jakiejkolwiek usterki. Nie musimy się obawiać ustawienia kominka w pokoju, w którym bawią się dzieci – Defro wyposażyło swoje urządzenia w blokadę rodzicielską

4. Wysoka jakość wykonania

Obudowa kominków Defro wykonana została ze stali nierdzewnej o 5 mm grubości, co jest rzadkością na rynku. Kominki Defro mają certyfikowane podzespoły i renomowaną automatykę gazową niemieckiej marki.

Kominek gazowy – piękna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego paleniska
Autor: materiały prasowe

5. Niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni

Linia kominków gazowych Defro Home Vital S to modele o 70 cm przeszkleniu oraz szerokiej gamie formatów i wykończeń, tak by idealnie dopasować się do każdego wnętrza.

6. Energooszczędność

Proces spalania w kominku gazowym Defro jest zoptymalizowany. Dzięki temu kominki są energooszczędne. Możemy więc z nich korzystać tak często, jak chcemy, ciesząc się wyjątkową atmosferą i dekoracyjnością kominka oraz jego ciepłem w chłodne popołudnie i wieczór.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE