Krótkie czy długie? Jak paznokcie będą modne w tym sezonie? TRENDY

Trendy na paznokcie. Neonowy french
Autor: SHUTTERSTOCK Trendy na paznokcie. Neonowy french

Mówi się, że zadbane dłonie są wizytówką każdego człowieka, wiele kobiet nie wyobraża sobie nie mieć wypielęgnowanych paznokci pomalowanych według najgorętszych trendów. Jakie zatem paznokcie będą najmodniejsze w tym sezonie? Czy w nadchodzących miesiącach stawiać na paznokcie długie, czy na krótkie? Sprawdziliśmy, jakie trendy będą panować w świecie manicure. Krótkie, czy długie? Przekonaj się sama.

Jak malować paznokcie?

Klasyka zawsze pozostanie w modzie. W tym sezonie do łask wracają wszelkie odcienie czerwieni, które wiosną i latem mogły być za ciężkie. Idealnie sprawdzą się zatem wiśniowe czy burgundowe kolory. Zimą można postawić również na mocniejsze kolory na paznokciach wzbogacone wszelkimi wzorami. O tej porze roku idealnie sprawdzą się namalowane gałązki, śnieżynki czy mega modny wzór swetra na płytce paznokcia.

Hitem tego sezonu jest również tak zwany Baby Boomer. Jest to kompozycja klasycznych kolorów, jak przy frenchu, naturalnego, jasnego różu i białego. Haczyk tkwi jednak w tym, by kolory te były rozmyte, mają wspólnie ze sobą tworzyć ombre. Ten rodzaj manicure jest niezwykle kobiecy i romantyczny. Sprawdza się zarówno podczas wielkich imprez jak i na co dzień.

Długie, czy krótkie? Jakie paznokcie będą najmodniejsze?

W tym sezonie w modzie będzie prostota. W dużej mierze większość czasu nadal spędzamy w domach, a najlepszy manicure to taki, który wykonamy w domowym zaciszu i nie będzie on przeszkadzał w codziennych obowiązkach. Dlatego też w trendach pozostają krótkie, wypielęgnowane paznokcie w lekko owalnym kształcie. W tym celu idealnie sprawdzą się bezbarwne lakiery, które nadadzą płytce blask i zdrowy wygląd.

Sky Tower idzie pod młotek
Najnowsze