konsole do gier

i

Autor: SHUTTERSTOCK konsole do gier

Limitowana kolekcja konsoli Xbox! Dla prawdziwych fanów

Wraz z rozpoczęciem 3 sezonu, fani mogą wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest limitowany zestaw Xbox Series X i S, zawierający kontroler Grogu i ubranko na kontroler w formie odzienia Grogu (sic!). Aby wziąć udział w loterii, wystarczy podać dalej Tweeta z oficjalnego konta Xbox. Zabawa trwa od 1 marca do 11 maja.

Transporter Grogu w wyjątkowym zestawie – tak jak miecz świetlny czy beskar, Grogu również ma swój kultowy sprzęt – opancerzoną lewitującą kapsułą. Fani w USA mogą wziąć udział w konkursie Microsoft Rewards, aby wygrać wyjątkowy gamingowy pakiet zawierający Xbox Series S z motywem Grogu, specjalny kontroler z ubrankiem na niego, a także wierną replikę transportera „Baby Yody”. Choć nie lewituje, to jest w pełni funkcjonalną stacją do gier, dzięki której można grać, jak i oglądać nowy sezon serialu (wymagana subskrypcja Disney+). Wyposażony w masujące poduszki, uchwyty na napoje, światła LED oraz uchwyty na kontrolery i słuchawki czyni go najwspanialszym fotelem do gier w całej galaktyce!

Eksploracja Galaktyki z Xbox Game Pass – Usługa zawiera dwie znakomite gry Star Wars takie, jak LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów i Star Wars Jedi: Fallen Order (za pośrednictwem EA Play). Członkowie Xbox Game Pass Ultimate mogą zaoszczędzić 10% na grze Star Wars Jedi: Survivor, która ukaże się 28 kwietnia 2023 r.

 Nowy sezon serialu The Mandalorian jest już dostępny wyłącznie na Disney+.

Xbox

i

Autor: Materiały prasowe Xbox
Na burgery amerykańscy żołnierze przychodzą do Locanty