Makijaż na lato

i

Autor: Shutterstock Makijaż na lato

Makijaż i muzyka w jednym? To możliwe! Wyjątkowy koncert! Bezpłatny wstęp

2022-08-16 18:00

Już 19 sierpnia, na jeden dzień warszawska Hala Gwardii ustąpi miejsca muzycznej stolicy USA! A to wszystko za sprawą MAYBELLINE NEW YORK MUSIC STORIES, które wraca z potrójną siłą! Tego wieczoru na gości czekać będą trzy niepowtarzalne występy najgorętszych artystów polskiej sceny muzycznej! Czyli… performance Smolastego, Bryskiej i DJ set Young Leosi!

Dodatkowo organizatorzy zadbali o wiele innych atrakcji, które pozwolą poczuć klimat tętniącego życiem Nowego Jorku! Do dyspozycji gości będą, min.

INSTALACJE AR (Augmented Reality) - dla niezapomnianego efektu koniecznie należy zerknąć na nie przez obiektyw telefonu!  W interakcji z filtrem na Instagramie, przeniosą nas na kultowy Brooklyn Bridge czy pod Empire State Building – imponujący symbol NY.

INSTASPOTY – klimatyczne strefy do perfekcyjnego selfie

STREFĘ MAKE-UP – tu z pomocą makijażystów MAYBELLINE goście przetestują nowości marki i wykonają ich crush test w trakcie koncertu!

Bramki warszawskiej Hali Gwardii (Plac Żelaznej Bramy 1) będą otwarte od godz. 19:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

LINE UP:

19:30 - SMOLASTY

21:00 - BRYSKA

22:30 - YOUNG LEOSIA DJ SET

Maybelline

i

Autor: Materiały prasowe Maybelline
Wakacyjny Super Hit odc. 9 - Bryska, Mata, Mr. Polska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE