Marta Grycan i jej brązowy nos, czyli jak się NIE MALOWAĆ na imprezę

2013-11-27 15:26 kadu

Marta Grycan powróciła! Swoją osobą uświetniła poniedziałkowe rozdanie Róż Gali. Po kilku miesiącach nieobecności i bolesnych zabiegów, Grycanka jest znowu gotowa na salonowy blichtr. Tak wam się wydaje? Błąd! Marta Grycan nie tylko założyła zbyt obcisłą kreację, ale i fatalnie nałożyła makijaż!

Niestety Marta Grycan nie prezentuje się najlepiej... Na zdjęciach widać, że ma wyraźne problemy z mimiką twarzy. Ilość zabiegów i wstrzykniętych pod skórę substancji spowodowała utratę kontroli nad uśmiechem. Teraz przypomina on raczej bolesny grymas. Najwyraźniej wampirzy lifting, który celebrytka zafundowała sobie jakiś czas temu, zadziałał lepiej niż można by się spodziewać.

Grycanka próbuje się też optycznie wyszczuplić. Wskazuje na to zarówno kreacja, jak i makijaż. Chęć wyszczuplenia nosa pudrem brązującym spowodowało coś zupełnie odwrotnego. Brązowy czubek nosa jeszcze bardziej rzuca się w oczy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze