Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nigdy nie będą bogaci. Kasa przelatuje im przez ręce

2021-02-18 14:55
Pusty portfel
Autor: Pixabay

Marzysz o mężczyźnie, który zawsze będzie przy forsie? Sprawdź jego znak zodiaku. To w jakim dniu miesiąca się urodził może mieć duże znaczenie także w sferze finansów. Mężczyźni spod niektórych znaków zodiaku nigdy nie będą bogaci. Ich charakter nie idzie w parze z posiadaniem wielkich pieniędzy. Jedni wydają za dużo, inni zarabiają za mało. Dobrze jeśli nie popadną w długi!

Znaki zodiaku a zarobki, czy to się w ogóle łączy? Tak! Nasza przyszłość zapisana jest w gwiazdach i niestety musimy się z tym pogodzić. Jednak znając swoje przeznaczenie, swój charakter i predyspozycje możemy ustrzec się przed wieloma błędami. Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy ma ogromny wpływ na nasze zachowanie także w kwestii finansów. Niektórzy we krwi mają rozrzutność i niezaradność. Oto 5 znaków zodiaku, które nigdy nie będą bogate.

ZOBACZ TEŻ: French bob - stylowa i drapieżna fryzura dla wszystkich kobiet. WYSZCZUPLA i ODMŁADZA

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!

Strzelec

Jeśli twój znak zodiaku to Strzelec, przyjrzyj się swoim finansowym priorytetom i znajdź wysokopłatną pracę. Strzelce są pracowite i potrafią dobrze zarabiać, ale niestety sporo przy tym wydają. Nie należą też do osób skąpych. Osoby spod tego znaku nigdy nie żałują sobie ani komuś. Zawsze chętnie postawia obiad lub kawę. Inwestują w swoje hobby. Uwielbiają podróże zawsze znajdą sposób, żeby uszczuplić swoje zasoby finansowe. Nie potrafią odkładać na przyszłość. Żyją tu i teraz.

Wodnik

Wodniki wychodzą z założenia, że w kwestii pieniędzy – zawsze jakoś to będzie. Nie czuja potrzeby oszczędzania, a pieniądze nie mogą zbyt długo leżeć na koncie, bo się na nim marnują. Osoby urodzone w znaku Wodnika, to wizjonerzy z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii. Uwielbiają wszelkiego rodzaju gadżety. Mogą nie mieć na chleb, ale zawsze muszą mieć najnowszy telefon.

Ryby

Ryby muszą bardzo uważać na swoje finanse. Jednak nie tak, jak Strzelec czy Wodnik z powodu rozrzutności, ale ze względu na swój altruizm i łatwowierność. Osoby spod znaku Ryb mają serce na dłoni, a inni chętnie, to wykorzystują. Ryby pracują za grosze i nawet do głowy im nie przyjdzie by poprosić o podwyżkę. Nie wierzą w siebie i nie potrafią rzucić nisko płatnej posady. W dodatku Ryby dużą część swoich pieniędzy przeznaczają na cele charytatywne przez co nie mają oszczędności. Bywa też, że przez swoje rozdawnictwo same nie mają co garnka włożyć już w połowie miesiąca.

Lew

Jako, że Lew to królewski znak nie przywykł do zadowalania się byle czym, a już z pewnością myślenia o tym czy na koncie są pieniądze. Mimo, ze Lwy są pracowite, to nie przekłada się to na oszczędności. Osoby spod znaku Lwa lubią rzeczy z najwyższej półki. Jeżeli coś im się podoba, to po prostu kupują. Zawsze muszą doskonale wyglądać i być ubrane w markowe ciuchy. Na kosmetyki, ubrania i inne przyjemności wydają krocie. Na szczęście mają też głowę do interesów. Jednak wszystkie zarobione pieniądze zaraz wydają przez co raczej nie dorobią się bogactwa.

Bliźnięta

Bliźnięta są spontaniczne i lubią ryzyko. Dwoista natura osób spod tego znaku skutecznie przeszkadza im w zdobyciu bogactwa. Jeśli postanowią oszczędzać, to za chwile zmieniają zdanie i wydają jeszcze więcej. W dodatku bliźnięta mają skłonność do hazardu i inwestowania w niepewne interesy. Pieniądze się ich w ogóle nie trzymają. Rada dla Bliźniąt – cierpliwość i systematyczna praca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE