Miasto KOBIET ! 600 kobiet czeka na swojego mężczyznę !

2014-08-27 21:46

To jedna z tych wiadomości, która u wszystkich mężczyzn przyśpiesza bicie serca! W dalekiej Brazylii istnieje miasto zaludnione wyłącznie przez kobiety! Mało tego! Młode i atrakcyjne kobiety napisały ogłoszenie, w którym zapraszają do siebie wszystkich chętnych zalotników.

Noiva de Cordeiro to dom dla blisko 600 kobiet, większość poniżej 35 lat. Niektóre z nich mają mężów i dzieci, jednak ci pracować muszą często poza rodzinną miejscowością i wracają tylko w weekendy. Oznacza to brak odpowiedniej liczby kawalerów i zalotników. Dla niektórych kobiet to istny raj na ziemii, jednak jak się okazało nie dla wszystkich.

Jak przyznaje 23-letnia Nelma Fernandes znalezienie przyszłego męża w okolicy graniczy z cudem.  Mężczyźni u nas są albo po ślubie, w związku bądź też spokrewnieni. Nie pamiętam już kiedy całowałam się z jakimś mężczyzną – dodaje Nelma. Nie zwykłą osadę założyła oskarżona o cudzołóstwo i wypędzona z dotychczasowego miasta Maria Senhorinha de Lima. Po tym wydarzeniu wszystkie kobiety, które były usuwane ze społeczeństwa przybywały do Marii.

Szukam...

Brak mężczyzn sprawił, że kobiety wydały oświadczenie, w którym zachęcają wszystkich zainteresowanych do odwiedzin ich miasta. Jest jednak mały haczyk...Panowie muszą przystosować się do zwyczajów panujących w mieście. Dominujący macho, lubiący rządzić w domu nie jest tam mile widziany. Panowie, przed pakowaniem walizek przemyślcie więc na spokojnie czy na pewno warto.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail