Mówisz piękna skóra, myślisz o tej marce. Perfumeria Notino przedstawia hitowy podkład na zimę

2022-01-21 15:08
Notino
Autor: Materiały prasowe Notino

Makijaże trendy na zimę 2022. Są takie kosmetyki i marki, które zna każdy oraz zasłynęły one ze swoich rewolucyjnych produktów. Sekretem pięknego wyglądu i dobrego makijażu jest zdrowa i pełna blasku skóra. To idealnie płótno do każdego rodzaju makeupu, od tych naturalnych, po mocne -wieczorowe. Marka L’Oréal Paris znana jest ze swoich kultowych kosmetyków, w których na nowo zakochują się kolejne pokolenia. W internetowej perfumerii Notino znajdziemy w promocji jeden z takich produktów. To gwarancja pięknej skóry, dobrego krycia i trwałości, która wytrzyma nawet najdzikszą imprezę karnawałową.

Przykrywanie i wyrównywanie kolorytu skóry towarzyszy ludzkości od tysięcy lat, już w starożytnym Egipcie pudrowano twarz ochrą (rodzaj pelitycznej zwietrzeliny skał), a w średniowieczu kobiety pokrywały twarze mieszanką z mleka i mąki oraz ołowiu. Panowało bowiem przekonanie, że im bledsza skóra tym wyższy status społeczny, opalenizna świadczyła bowiem o częstej pracy na świeżym powietrzu, na przykład w polu lub sadzie. Dzisiaj podkład starannie dobieramy do kolorytu skóry i unikamy odcieni za jasnych lub zbyt ciemnych. Nadal jednak wyrównana i pełna blasku skóra jest pożądana. Marka L'Oréal, którą znajdziemy między innymi z perfumerii internetowej Notino to jeden z najsłynniejszych producentów kosmetyków na całym świecie. Co roku w ich produktach zakochują się kolejne pokolenia miłośników makijażu. Narodziny L'Oréal to rok 1907, kiedy to inżynier chemik Eugène Schueller wyprodukował farbę do włosów nazwaną "Aureola”. 

Dzisiaj L’Oréal to tysiące produktów, zarówno pielęgnacyjnych, jak i makijażowych. Ich linia kosmetyków z serii Infallible już od kilku sezonów podbija świat makeupu, a korektor pod oczy z tejże kolekcji uznawany jest za jeden z najlepszych. Tym razem prezentujemy Wam podkład L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover. Naszym zdaniem to idealny podkład do zadań specjalnych, sprawdzi się zarówno do codziennych makijaży, jak i rewelacyjnie będzie wyglądał świetnie intensywnych lamp, na przykład podczas sesji zdjęciowych. L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover gwarantuje matowy efekt bez wysuszenia skóry i uczucia jej ściągnięcia. Co ważne, nie podkreśla on zmarszczek i faktury cery. Jest komfortowy w noszeniu, zupełnie jak druga skóra. Jest on także wyjątkowo trwały i odporny na warunki atmosferyczne, jak woda, czy wysoka temperatura. Zatem idealnie sprawdzi się w makijażu pod maseczkę ochroną. To prawdziwie "pancerny" podkład, który sprawdzi się w każdej okazji. Koniecznie musicie go przetestować, znajdziecie go obecnie w promocji Notino w cenie 40,10 zł. 

L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover
Autor: Karolina Januszek L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover
L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover
Autor: Karolina Januszek L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover
L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover
Autor: Materiały prasowe L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE