Oto 3 typy osobowości, którym NIE WARTO UFAĆ. Na pewno cię oszukają i zdradzą!

2021-03-03 9:40 kaja
Para, związek, miłość
Autor: East News

Ludzie z natury są raczej ufni i potrzebują grona przyjaciół. Również wybierając partnera staramy się obdarzyć go zaufaniem, a z czasem zaczynamy mu bezgranicznie ufać. Niestety, są typu osób, które absolutnie nie nadają się do tworzenia bliższych relacji, a tym bardziej do związków. Posiadają oni pewne cechy osobowości, które sprawiają, że stawiają siebie na pierwszym miesjcu i uczucia drugiej osoby się dla nich w ogóle nie liczą. Uważaj na takie osoby, istnieje bowiem spore prawdopodobieństwo, że cię zdradzą, skrzywdzą i zostawią.

Każdy związek, a nawet przyjaźń opiera się na zaufaniu. Bez niego ciężko zbudować jakąkolwiek relację pomiędzy ludźmi. Niestety, istnieją ludzie, którym nie warto ufać, istnieje bowiem spore ryzyko, że zostaniemy przez nich zranieni i skrzywdzeni. Oto przykłady osób, których lepiej nie obdarzać zaufaniem.

Narcyz zakochany w sobie - osoby posiadające silnie narcystyczną osobowość nie potrafią tworzyć głębszych relacji i związków. Taki człowiek stawia siebie zawsze na pierwszym miejscu, a uczucia i potrzeby innych się dla niego nie liczą.

Chroniczny kłamca - lepiej nie ufać i nie wchodzić w głębsze relacje z ludźmi, którzy cały czas kłamią. Kiedy ktoś nie potrafi ani przez chwilę być szczerym istnieje duże prawdopodobieństwo, że również w stosunku do partnera nie będzie mówił prawdy.

Śliskie typy - to osoby, z którymi na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być się być w porządku. Jednak im bliżej przyjrzeć się ich relacją to okazuje się, że takie osoby nie chcą budować związków. Partnerów trzymają na dystans i nie dopuszczają ich do swojego życia.

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Ziobro przerasta wszystkich w PiS
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze