Te 3 błędy mogą zrujnować twoje wesele i ślub. Panna młoda ostrzega przyszłych nowożeńców

2022-05-16 17:48
Panna młoda
Autor: Shutterstock Panna młoda

Panna młoda była zawiedziona po swoim ślubie, ponieważ nie było tak, jak sobie wymarzyła. Rozżalona kobieta wymieniła trzy rzeczy, których żałuje najbardziej. Niestety czasu nie da się cofnąć. Czarę goryczy przelały zdjęcia, które dostała od fotografa ślubnego. Z perspektywy czasu wie, że nie popełniłaby tych samych błędów i zrobiłaby wszystko, aby ten dzień był dla niej idealny.

Planując swój ślub, pragniemy, aby ten dzień był wyjątkowo i wszystko szło po naszej myśli. Stres związany ze ślubem i weselem, natłok obowiązków często nas wręcz paraliżuje i zapominamy o najważniejszych dla siebie kwestiach. Dopiero po ceremonii często zdajemy sobie sprawę błędów, jakie popełniłyśmy. Swoimi przemyśleniami na temat ślubu i wesela postanowiła podzielić się pewna internautka. Na TikToku zamieściła krótki filmik, w którym opowiada o kilku rzeczach, które na pewno zmieniłaby w tym wyjątkowym dla siebie dniu. Wokół ślubów krąży dziwny mit, w którym wszystko jest idealne. To, że żałujesz pewnych rzeczy i chciałabyś je zrobić inaczej, jest jednak zupełnie normalne, o ile nie dotyczy osoby, z którą wzięłaś ślub - mówi Ida Giancola. Czego żałuje najbardziej? - Nie miałam czasu dla rodziców. Nie widziałam się z mężem po naszym pierwszym tańcu. Nie miałam też czasu napić się drinka przy barze - wymienia kobieta. Oprócz tego panna młoda podkreśla, że na pewno zdecydowałaby się na inną fryzurę oraz wybrała innego fotografa ślubnego. - Kiedy dostałam zdjęcie ze ślubu, rozpłakałam się. Wiem, że fotograf starał się uchwycić emocje, ale te zdjęcia są naprawdę niekorzystne - wyznała w rozmowie z portalem Insider. Kobieta liczy, że jej szczere wyznanie będzie przestrogą dla par planujących ślub i wesele, aby przestały oczekiwać, że ten dzień będzie idealny.

Sonda
Jak wspominasz swój ślub?
Targi Ślubne w bydgoskich Młynach Rothera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE