Pełnia Księżyca w Raku już 18 stycznia. Czego lepiej nie robić tego dnia?

2022-01-17 15:53
Pełnia Księżyca w Raku już 18 stycznia. Czego lepiej nie robić tego dnia?
Autor: Pixabay Pełnia Księżyca w Raku już 18 stycznia. Czego lepiej nie robić tego dnia?

Pełnia Księżyca w Raku wydarzy się 18 stycznia o godzinie 00:51. Będzie to pierwsza pełnia Księżyca w 2022 roku i przyniesie sporo zamieszania. Ten wodny znak jest niezwykle wrażliwy, dlatego warto uważać na to, co robimy. Przez najbliższe dni będziemy odczuwać emocje ze zdwojoną siłą. Na co trzeba uważać? Czego nie robić podczas pełni Księżyca w Raku?

Nadchodząca pełnia Księżyca będzie pierwszą po przesileniu zimowym. Wychodzimy z mroku i dostrzegamy coraz więcej światła. Księżyc jest naszym przewodnikiem, ukazuje jasną ścieżkę, która prowadzi nas do celu. Pierwsza pełnia w roku nazywana jest także Pełnią Wilczego Księżyca, Pełnią Lodowego Księżyca lub też Wilczym Księżycem. O tym skąd wzięły się te nazwy i kiedy najlepiej obserwować zjawisko piszemy TUTAJ. Zmiany związane z Pełnią Wilczego Księżyca zaczniemy odczuwać już dzień wcześniej. Czekają nas huśtawki nastrojów - od euforii i radości po dołki i smutki. Więcej o tym piszemy TU. Podczas pełni Księżyca 18 stycznia łatwo będzie nas urazić. Słowo klucz Księżyca w Raku to – czuję. Dlatego w pewnych sytuacjach lepiej zachować powściągliwość. Czego nie robić?

ZOBACZ TEŻ: Zbliża się pełnia Księżyca w Raku. Zrób, krok wstecz, by przebiec cały maraton. Sprawdź, jak wykorzystać energię styczniowej pełni

Pełnia Księżyca w Raku już 18 stycznia. Czego lepiej nie robić tego dnia?

Rak to najwrażliwszy znak Zodiaku. Rządzą nim emocje, nad którymi trudno czasami zapanować. Tak jak Księżyc rządzi przypływami i odpływami, tak w naszych emocjach nadciągają fale euforii i smutków. Nasza wrażliwość zostanie wystawiona na próbę. Dlatego podczas pełni, a także 2-3 dni po niej, staraj się unikać stawania twarzą w twarz z problemami. Nie trzymaj się kurczowo tego co było, czasami pewne rzeczy i uczucia muszą odejść. Z uwagi na zmienność nastrojów towarzyszących tej pełni, staraj się zachować powściągliwość w kontaktach z otoczeniem. Rób i mów tylko to, co musisz. Pamiętaj, że nie tylko ty odczuwasz silną energię Księżyca, dlatego łatwo popaść w konflikt z otoczeniem. Nie każdy zastanawia się dlaczego jego emocje są w tym momencie tak silne. Mając tę wiedzę, możemy dobrze wykorzystać księżycowy czas.

NIE PRZEGAP: Prosty rytuał na szczęście. Zrób, a nawet Blue Monday zamiast najgorszym, będzie najlepszym dniem w roku!

Czy on będzie dobrym ojcem? Przetestuj swojego partnera

Pytanie 1 z 10
Ostatnio wspomniałaś, że chciałabyś mieć dziecko... Jak zareagował Twój partner?
Sam jasnowidz Jackowski boi się swojej wielkiej przepowiedni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE