Pielęgniarka wyjawia, co widzą ludzie na łożu śmierci

i

Autor: Shutterstock

Tajemnice śmierci

Pielęgniarka wyjawia, co widzą ludzie na łożu śmierci. To dosłownie mrozi krew w żyłach. "Wkrótce po ciebie przyjdziemy"

2023-08-25 13:24

Doświadczona pielęgniarka opowiedziała, co widzą ludzie przed śmiercią. Okazuje się, że pierwsze symptomy zbliżającego się końca życia pojawiają się już miesiąc wcześniej. Julia McFadden zauważyła, że to właśnie wtedy ludzie zaczynają widzieć nieprawdopodobne rzeczy. "Wkrótce po ciebie przyjdziemy" - słyszą zza światów umierający ludzie.

Co widzą umierający ludzie? Bliscy przekazują ważne informacje

Julia McFadden od kilku lat pracuje jako pielęgniarka w hospicjum, gdzie zajmuje się osobami u progu życia. Prowadzi również konto na TikToku @hospicenursejulie, gdzie często porusza temat śmierci i tajemnic swojej pracy. W jednym ze swoich filmików opowiedziała, jak się zachowują i co widzą ludzie przed śmiercią. - Większość ludzi przed śmiercią zaczyna widzieć lub rozmawiać ze zmarłymi krewnymi, przyjaciółmi, a nawet swymi dawnymi zwierzętami. Zazwyczaj do takich zdarzeń dochodzi na miesiąc przed śmiercią - mówi na nagraniu pielęgniarka. - Kiedy to się dzieje, umierający "nie są już przerażeni" - dodała. Zmarli bliscy często przekazują im także pocieszające słowa, takie jak "Wkrótce po ciebie przyjdziemy" lub "Nie martw się, pomożemy ci". Julia McFadden w swoim filmiku wyjaśniła również, dlaczego u umierających osób pojawiają się takie wizje.

Dlaczego na łożu śmierci pojawiają się wizje?

Pielęgniarka z hospicjum opowiedziała, dlaczego człowiek na łożu śmierci widzi bliskich zmarłych. Jej zdaniem nie jest to jedynie działania niedotlenienie mózgu czy zażywania silnych leków. - Do takich zdarzeń dochodzi w hospicjach tak często, że informujemy i edukujemy rodziny naszych podopiecznych na temat tego zjawiska, zanim do niego dojdzie. A zazwyczaj pojawia się na ok. miesiąc przed śmiercią. Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem - uznała McFadden.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Groby znanych homoseksualistów cz. 2. Zostali wyoutowani po śmierci. Niezapomniani
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany