Po tym poznasz, że bliscy zmarli są w pobliżu i próbują się z Tobą skontaktować

i

Autor: Shutterstock

Śmierć bliskiego

Po tym poznasz, że bliscy zmarli są w pobliżu i próbują się z Tobą skontaktować. Być może chcą przekazać Ci ważną wiadomość

2023-07-28 15:23

Ludzie często po śmierci bliskiej im osoby, zastanawiają się, czy jej dusza jest wciąż blisko nich. Doszukują się sygnałów, które mogłyby świadczyć o tym, że zmarli są w pobliżu i próbują się skontaktować. Na co zwrócić uwagę? Istnieje kilka znaków, które mogą wskazywać, że zmarła osoba wróciła do Ciebie i chce przekazać Ci ważną wiadomość.

Po tym poznasz, że zmarły próbuje się z Tobą skontaktować

Często śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym przeżyciem. Wiele osób, nie mogąc pogodzić się z utratą, wręcz doszukuje się obecności zmarłego w swoim życiu codziennym. I jak jest - czy to prawda, że duchy zmarłych mogą być blisko? Otóż niektórzy wierzą w życie po śmierci. Ich zdaniem istnieje kilka charakterystycznych znaków obecności zmarłych, które dają nam ich dusze zza światów. Bywa, że pojawiają się oni w naszych snach i wtedy nas ostrzegają lub pocieszają. Możemy również poczuć ich obecność w ciągu dnia.

Znaki świadczące o obecności bliskich zmarłych

Po takim spotkaniu możesz poczuć ukojenie i spokój, zwłaszcza jeśli czujesz obecność bliskiej osoby, która niedawno odeszła.

  1. Poczujesz głaskanie po głowie, twarzy, łapanie za rękę, a nawet przytulanie. Dotyk wydaje się tak realny, jakby zmarły był obok nas.
  2. Wyczuwasz charakterystyczny zapach, który kojarzy Ci się z bliską osobą, która już nie żyje. Zapachy pojawiają się nagle, są bardzo intensywne i kiedy zrozumiesz, że identycznie pachniała ta osoba, zapach od razu ulatnia się.
  3. Gdy pojawia się zmarły, często można odczuć zmianę temperatury. W pierwszej chwili tego nie czuć, jednak po kilku minutach temperatura może mocno się obniżyć.
  4. Zauważyłeś, że przedmioty, które były bliskie sercu zmarłej osoby, są poprzestawiane. To jeden ze znaków, że zmarły próbuje się z Tobą skontaktować.
  5. Niewytłumaczalne miganie światła, telewizji czy radia, to oznaka obecności zmarłych.
  6. Zauważyłeś, że w pewnym momencie Twój pupil zaczyna się dziwnie zachowywać. Niektórzy wierzą, że zmarli próbują nam dać znać o swojej obecności właśnie za pośrednictwem zwierząt.
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Groby znanych na Cmentarzu Wilanowskim. Twórcy TVN, arystokraci i Roman Wilhelmi. Niezapomniani