Prezydent Bronisław Komorowski wyskoczył do baru na drinka!

2014-06-11 19:34

Prezydent wybrał brazylijskiego drinka - Caipirinha. Czyżby na cześć Mundialu 2014 w Brazylii? Wieczorne wyjście Bronisława Komorowskiego raczej nie miało nic wspólnego z piłką nożną. Prezydenta Polski na alkoholowej degustacji "przyłapała" Kamila Wronowska z Centrum Medialnego SLD. Zdjęcie z baru Plac Barcelona Kamila zamieściła na Twitterze.

Bronisław Komorowski stara się być coraz bliżej obywateli. Niedawno, radosnym selfie z prezydentem chwalili się na Facebooku studenci Uniwersytetu Warszawskiego. Wczoraj, do grona sfotografowanych z Komorowskim dołączyli pracownicy baru Plac Barcelona oraz Kamila Wronowska z Centrum Medialnego SLD.

Bronisław Komorowski, wraz ze znajomymi z podziemnej "Solidarności", świętował 25. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów - informuje Kancelaria Prezydenta, cytowana przez Natemat.pl.

Zobacz: Prezydent Bronisław Komorowski dostał obraz od Baracka Obamy

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany