Prima Aprilis 2020. 5 najlepszych ŻARTÓW, dowcipów na 1 kwietnia dla dziewczyny, chłopaka

2020-04-01 9:23 katk
prima aprilis
Autor: East News

Prima Aprilis 2020 wypada dziś, 1 kwietnia. To dzień, w którym bez wyrzutów sumienia możemy robić sobie żarty z innych. Prima Aprilis 2020 to świetna okazja, aby poprawić humor sobie i swoim bliskim. Nie masz pomysłu na dowcip na Prima Aprilis? U nas znajdzieś psikusy, które możesz zrobić dziewczynie, chłopakowi, mamie itd..

Prima Aprilis 2020, jak co roku wypada 1 kwietnia. Prima Aprilis wywodzi się z łaciny i oznacza dosłownie 1 kwietnia. To własnie dziś każdy z nas może bez zahamowań żartować, udawać i oszukiwać. Wszystkie chwyty dozwolone, a najważniejsze by żarty sprawiały dużo śmiechu. Możesz spłatać figla swoim bliskim, chłopakowi, dziewczynie, współpracownikom. Poniżej przedstawiamy 5 najlepszych żartów na Prima Aprilis 2020:

  1. Przestaw zegarki w całym twoim domu i w komórce swojego partnera/partnerki
  2. Do cukierniczki wsyp sól i czekaj, jak druga połówka robi sobie kawę
  3. Przetnij na pół rodzynkę i zroluj, aż będzie przypominała robaka. Włóż ją do cukierniczki i czekaj, aż ktoś zechce z niej skorzystać
  4. Taśmą klejącą zaklej czujnik ruchu myszki komputerowej. Zobacz, co się będzie działo, kiedy ukochany zechce grać w ulubiona grę komputerową
  5. Na papierze toaletowym namaluj dużego, realistycznie wyglądającego pająka. Twoja kobieta na pewno zapamięta na długo tegoroczne Prima Aprilis.

Zobacz: Kreatywne zabawy z dzieckiem. Wypróbuj każdą z nich!

Najnowsze