Profesjonalne zabiegi kosmetyczne w domu. Czym jest mezoterapia bezigłowa?

2021-11-29 9:14
Domowe spa krok po kroku
Autor: Getty Images

Jesień i zima to doskonały czas, by zadbać o profesjonalną pielęgnację swojej skóry. Kiedy za oknami nie ma już upałów i mocnego słońca warto postawić na kosmetyki i zabiegi o silniejszym działaniu. Mezoterapia bezigłowa to zabieg, który możemy wykonywać w domowym zaciuszu. Dzięki niemu skórze dostarczane są niezbędne substancje, które odpowiadają za regenerację i kondycję cery. W ten sposób możemy nie tylko odżywić skórę, ale również poprawić owal twarzy, zminimalizować pierwsze zmarszczki i poprawić ujędrnienie skóry. Jak przeprowadzić taki zabieg i czym kierować się przy wyborze odpowiedniego urządzenia?

W dużym skrócie mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny zabieg odmładzania skóry. Można go przeprowadzić samemu w domu, a na rynku znajdziemy wiele urządzeń dedykowanych do mezoterapii bezigłowej. Jednym z takich gadżetów jest urządzenie Garret Beauty Vital Skin. Produkty tej marki zostały uhonorowane odznaczeniem „Kobieca Marka Roku” i cieszą się niesłabnącą popularność wśród tysięcy kobiet. 

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garret Beauty Vital Skin przede wszystkim poprawi stan skóry, zadba o jej prawidłowe ujędrnienie i zminimalizuje pierwsze oznaki starzenia się cery. Dzięki oddziaływaniu impulsów EMS, fal radiowych lub wibracji ultradźwiękowych wpływa korzystnie na komórki skóry, a jednocześnie wspomaga przenikanie do jej wnętrza substancji aktywnych z kosmetyków. Efekty zauważalne są już po pierwszych zabiegach, skóra staje się bardziej promienna, a owal twarzy bardziej napięty. Garett Beauty Vital Skin łączy w sobie różne technologie stymulujące skórę: wibracje soniczne, impulsy EMS, fale radiowe i terapię fotonową. Wszystko to razem poprawia stan cery i redukuje wiele problemów, począwszy od oznak starzenia, a skończywszy na niedoskonałościach, przebarwieniach i bliznach. Przywraca skórze gładkość i elastyczność oraz utracony blask. Poprawia cyrkulację krwi i wspomaga metabolizm, stymulując odnowę skóry oraz poprawę owalu twarzy. Wspiera redukcję zmian pigmentacyjnych, stanów zapalnych i zmian trądzikowych. Garret Beauty Vital Skin posiada pięć trybów pracy, które odpowiadają za inne działanie:

Tryb Clean - wykorzystujący zielone światło LED i soniczny masaż (możliwe ustawianie kilku poziomów wibracji). Zabieg ten trwa 5 minut.

Tryb Lift - to dziesięciominutowy zabieg liftingujący i stymulujący układ limfatyczny w domowym zaciszu wykorzystujący także żółte światło.

Tryb Lead in - spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Tryb ten pomaga poprawia również wchłanianie się składników aktywnych w skórę. Czas zabiegu to 100 minut.

Tryb Anti-aging - to przeciwzmarszczkowa bomba dla skóry. Zabieg ten zwiększa elastyczność i witalność cery  i zapobiega jej wiotczeniu. Czas pracy - 10 minut.

Tryb Remove acne - to zabieg dedykowany posiadaczom skóry trądzikowej. Zabieg wykorzystuje niebieskie światło LED, poprawia krążenie krwi i działa przeciwzapalnie. Czas zabiegu to 5 minut.

Garret Beauty Vital Skin to intuicyjne urządzenie, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wystarczy wybrać pożądaną funkcję i pozwolić, by urządzenie zajęło się Twoja skórą. Każdy z trybów wykorzystuje dopasowane do pożądanych rezultatów technologie i ma zaprogramowany czas działania. Warto również pamiętać, by stosować urządzenie na czystą i nawilżoną skórę. Doskonale sprawdzi się również kilkuminutowa parówka lub ciepły ręcznik. Rozluźni to skórę i otworzy pory, dzięki czemu skóra będzie lepiej reagować na zabiegi mezoterapii bezigłowej. 

Garret
Autor: Materiały prasowe
Garret
Autor: Materiały prasowe
Zdrowo, aktywnie, charytatywnie... pomaganie przez morsowanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE