QUIZ. Czy wiesz jak zapewnić sobie szczęście? Sprawdź, czy los Ci sprzyja. Szczęśliwcy zmiażdżą ten test

2022-05-11 10:58
Wielki quiz na szczescie.jpg
Autor: Autor: SE Wielki quiz na szczescie.jpg

Quiz, czy umiesz zapewnić sobie szczęście i czy los Tobie sprzyja. Arystoteles miał powiedzieć, że „nasze szczęście zależy od nas samych”. Zdecydowanie coś w tym jest, ciężka praca i wiara we własne możliwości mogą sprawić, że odniesiemy sukces. Bywa czasem jednak tak, że niektóre osoby są "w czepku urodzone" i wszystko, czego się dotkną im wychodzi, a innych prześladuje permanentny pech. Weź udział w naszym quizie i sprawdź, czy potrafisz przyciągać do siebie szczęście. Zobacz, czy los Ci sprzyja i znajduje się w gronie szczęściarzy.

Quiz. Czy potrafisz przyciągać do siebie szczęście. Sprawdź się w naszym teście

Mówi się, że niektórym osobom wszystko wychodzi, a inni tu urodzeni pechowcy i czego by się nie dotknęli zawsze kończy się źle. Szczęście i powodzenie w życiu w dużej mierze zależy od naszego podejścia, wytrwałości pracy jaką włożymy w dane zadanie. Są ludzie, którzy wierzą także w skuteczne działania afirmacji. Jak podaje Wikipedia afirmacja to "zdania wpływające na przekonywaniu siebie w myślach na swój własny temat. Afirmacja polega zazwyczaj na powtarzaniu pozytywnych twierdzeń na temat własnej osoby, co ma prowadzić do identyfikacji z ich treścią. Afirmacja wykorzystuje mechanizm autosugestii i medytacji w celu wzmacniania poczucia akceptacji u osoby ją stosującej, jednak jest ona wskazana u osób z niepewną, ale pozytywną samooceną". Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, czy potrafisz przyciągnąć do siebie szczęście? Rozwiąż ten test i sprawdź, czy los Ci sprzyja. 

Zobacz także nasze inne quizy!

QUIZ. Dokąd pojechać na wakacje w Polsce? Rozwiąż quiz i sprawdź, gdzie spędzić urlop

Wielki QUIZ- jakim zwierzęciem byłeś w poprzednim wcieleniu? Jakie było Twoje poprzednie życie?

QUIZ. Czy umiesz zapewnić sobie szczęście?

Pytanie 1 z 12
Czy kiedykolwiek udało Ci się znaleźć czterolistną koniczynę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE