Takich butów jeszcze nie było. Biedronka zadaje szyku razem z Loft37

2022-05-20 18:10
Biedronka & Loft37
Autor: Materiały prasowe Biedronka & Loft37

Sieć Biedronka wprowadziła letnią kolekcję obuwia od Loft37. W sklepach sieci Biedronka pojawiły się klapki oraz trampki, idealne na ciepłe dni. Produkty w modnych fasonach i kolorach dostępne są do wyczerpania zapasów we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Klienci sieci mogą kupić je już od 49,99 zł za parę.

Kategoria modowa Biedronki jest od lat stale uzupełniana o ciekawe, inspirujące nowości. Podejmowane przez sieć współprace wprowadzają w ponad 3200 sklepów w całej Polsce atrakcyjne dla klientów produkty. Już po raz kolejny Biedronka ma propozycję dla wszystkich osób poszukujących modowych nowości – na półkach sklepów pojawiły się produkty znanej marki Loft37, popularnej dzięki modnym fasonom i trosce o szczegóły.

Zobacz także: Sentencja dla Twojego imienia. Motto życiowe dopasowane do Twojej aury. Sprawdź cytat dla swojego imienia

- Jednym z celów Biedronki jest dbałość o ofertę odpowiadającą potrzebom naszych klientów. Chętnie podejmujemy współpracę z polskimi firmami, aby wspierać polską gospodarkę, dlatego decyzja o połączeniu sił z Loft37 wydawała się naturalna. Cieszymy się, że doceniane przez Polki obuwie trafi po raz kolejny do naszych sklepów i wzmocni ofertę modową Biedronki - mówi Paulina Zając, dyrektor kategorii  w sieci sklepów Biedronka

W ofercie sieci Biedronka, przygotowanej we współpracy z Loft37, znajdą się dwa modele klapek damskich, w cenie 49,99 zł za parę. Trampki damskie z kolei będą dostępne w dwóch kolorach, czarnym i białym, w cenie 59,99 zł za parę. Produkty nabyć można w rozmiarach od 36 do 40. Obuwie marki Loft37 będzie dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka aż do wyczerpania zapasów.

Biedronka & Loft37
Autor: Materiały prasowe Biedronka & Loft37
Biedronka & Loft37
Autor: Materiały prasowe Biedronka & Loft37
Biedronka & Loft37
Autor: Materiały prasowe Biedronka & Loft37
Mały dzik myślał, że to wyścig. Urządził sobie rajd ulicami Sosnowca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE