Sposób na pranie czarnych ubrań

i

Autor: Shutterstock Sposób na pranie czarnych ubrań

Promocje w Rossmannie

Tanie sposoby na sprzątanie z Rossmanna! Pranie za 1,40 zł raz zmywanie i zmywanie za mnie niż 1 zł

2022-09-12 9:39

Pranie i zmywanie to bez wątpienia jedne z podstawowych domowych obowiązków. Kupowanie kapsułek do prania oraz do zmywarki należy do jednych z podstawowych zakupów w chemii gospodarczej. W drogeriach Rossmann znajdziesz wiele produktów do sprzątania i prania w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkty marki Domol to niedrogie hity, które pomogą Ci w domowych obowiązkach. W promocji Rossmanna kupisz je za przysłowiowe grosze!

Chemia gospodarcza z Rossmanna! Hity w bardzo atrakcyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz szeroki wybór produktów z chemii gospodarczej. To między innymi marki własne Rossmanna, które zachwycają swoim działaniem, a przy okazji kosztują bardzo niewiele. Taką marką jest między innymi Domol Jest to marka, która troszczy się o środowisko. Już ponad jedna trzecia produktów ma opakowania pochodzące z recyklingu i nadające się do recyklingu. Procesy produkcji opierają się na najwyższych standardach tak, aby chronić planetę i optymalnie wykorzystywać zasoby. Gdy szukasz produktów do prania, możesz sięgnąć zarówno po proszki do prania Domol, jak i po nowoczesne kapsułki lub płyny. Do płukania możesz użyć płynu lub skorzystać z zapachowych perełek. To między innymi kapsułki do prania kolorów Domol. Za 22 sztuki zapłacić jedyne 24,99 zł, co daje niewiele ponad 1,3 zł za pranie. 

Zobacz także: Kwiaty na jesienną chandrę. Te rośliny poprawiają humor. One rosną, a ty podziwiasz

Kapsułki:

  • są fabrycznie przygotowane do optymalnego dozowania i opakowane pojedynczo w rozpuszczalną folię, co ułatwia ich stosowanie
  • aktywnie chronią kolory
  • powodują wspaniale świeże i czyste doznanie zapachowe

Domol to także zmywanie i ekologiczne kapsułki do zmywarki w promocyjnej cenie 18,49 zł za 30 sztuk, co daje mniej niż złotówkę za jedno zmywanie. Dogłębnie czyszczą. Skutecznie usuwają nawet uporczywe zabrudzenia. Zawierają nabłyszczacz, który zapobiega powstawaniu plam po kroplach wody i osadów wapiennych i zapewnia lśniący połysk. Zawierają specjalną sól. Przy jej pomocy chronią zmywarkę przed powstawaniem szkodliwych osadów wapiennych. Tworzą warstwę ochronną na szkle i zapobiegają jego korozji. Przyspieszają schnięcie zastawy. Jej uciążliwe wycieranie staje się zbyteczne.

Rossmann

i

Autor: Materiały prasowe Rossmann
Rossmann

i

Autor: Materiały prasowe Rossmann
Zamiast konopnych żniw wielkie ręczne zbieranie - mieszkańcy Lublina uwielbiają konopie!
Nasi Partnerzy polecają