Wiosna 2023 zachęci do miłosnych igraszek. Horoskop daje wskazówki na łóżkowe figle. Ten znak zodiaku jest najzdolniejszym kochankiem

i

Autor: Pexels/Pixabay Wiosna 2023 zachęci do miłosnych igraszek. Horoskop daje wskazówki na łóżkowe figle. Ten znak zodiaku jest najzdolniejszym kochankiem

Partyjka w ulubioną grę z bliskimi?

2023-09-16 12:38

Brak pomysłu na wspólne popołudnie z bliskimi? Wtedy warto sięgnąć po znane i lubiane gry towarzyskie, które uświetnią każde spotkanie. Jak wiadomo, najwięcej barwnych wspomnień tworzy się tu i teraz, nie w świecie wirtualnym! Tym razem zachęcają do tego Delicje, które tak jak popularne gry, są duszą towarzystwa. Miło się przy nich spędza czas i każdy ma swoje własne zasady – w tym przypadku, jak je zjeść. Idealnie pasują na spotkanie z rodziną, jak i przyjaciółmi.

Coraz więcej mówi się o braku czasu na pielęgnowanie relacji bądź przenoszeniu ich do świata wirtualnego. Jednocześnie nadal najwięcej pozytywnych emocji przynoszą szczególnie te chwile, które spędzamy razem. Dlatego warto pamiętać o bliskich – rodzinie czy przyjaciołach i dzielić z nimi chwile na co dzień.

Co zrobić, jeśli czasem pomimo chęci zabraknie pomysłu na to, jak dzielić fajne chwile z bliskimi? Wtedy warto pomyśleć o Delicjach, które są prawdziwą duszą towarzystwa! Marka w swojej kampanii zachęca do spędzania czasu z grami i Delicjami, które uświetnią każde spotkanie i rozluźnią atmosferę.

Zobacz także: Moda na jesień i zimę. W tym sezonie postaw na wysoką jakość materiałów

Delicje wygrywają smakiem w nowych opakowaniach

Co sprawia, że Delicje są tak lubiane? Od lat wygrywają smakiem wynikającym z połączenia biszkopta, galaretki i czekolady. Za sprawą tych trzech składników każdy ma też własną koncepcję na to, w jaki sposób je zjeść. Teraz Delicje dostępne są w nowych opakowaniach. Wprowadzone zmiany są elementem szerszej kampanii, która trwa do końca listopada.

Delicje

i

Autor: Materiały prasowe Delicje
Lexy Caplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA