UWAŻAJCIE NA MATURZYSTKI! Przekręty na Facebooku "Seks, narkotyki i alkohol"

2014-05-21 17:12
Pupa, seks zdjęcia
Autor: Screen batona.net

To nie pierwszy przekręt na Facebooku, ale ten jest wyjątkowo perfidny. Nie dość, że ktoś chce oszukać i naciągnąć użytkowników, to jeszcze wykorzystuje do tego... maturzystki!

Sezon matur w pełni, więc oszuści postanowili to wykorzystać. Na Facebooku został umieszczony wpis, który głosi: "Tak świętują tegoroczne maturzystki. Seks, narkotyki i alkohol” - donosi portal onet.pl. Wszystko wygląda bardzo prawdziwie i sugeruje, ze po kliknięciu zobaczymy szokujące nagranie.

Jednak dzieje się inaczej. Użytkownik zostaje przekierowany do strony stworzonej przez internetowych oszustów. Później okazuje się, że - aby obejrzeć seksowne maturzystki balujące po maturze - trzeba poddać się weryfikacji, a do tego wymagany jest numer telefonu!

Maturzystki świętują: seks, narkotyki i alkohol

Amator filmu, będąc nieuważnym, klika w kolejno wskazane miejsca i w końcu może trafia do usługi subskrypcji... płatnych sms-ów. A wszystko przez chęć popatrzenia na pijane, nagie dziewczyny.

Oszust, który stworzył cały przekręt wiedziął co robi. W końcu seks to najpopularniejszy temat w Internecie. Do tego jeśli chodzi o seks i uczniów, czyli maturzystki zainteresowanie tematem wzrasta...

Zobacz: PIERSI Marty Wierzbickiej ROSNĄ w siłę! Na Facebooku mają coraz więcej fanów! To świetna wiadomość [GALERIA]

Wiadomości se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE