Widzę tu upalne lato. Rumpolog czyta przyszłość z pośladków

2014-12-27 3:00

Sławny rumpolog Kazimierz Olszewski (55 l.) specjalnie dla "Super Expressu" znów wejrzał w pośladki! Przez wiele godzin czytał z pupy Marioli (23 l.) niczym z otwartej księgi. A pośladki odsłoniły przed nim tajemnice przyszłości Polski.

Jaka zima czeka nas w tym roku? Czy lato będzie gorące? Co wydarzy się w świecie polityki? Tuż przed końcem 2014 roku te pytania spędzają sen z powiek Polakom.

Lecz jest w ojczyźnie ktoś, dla kogo znalezienie odpowiedzi na te pytania nie stanowi problemu, bo widzi je w pupach! Tym kimś jest oczywiście wróżący z pośladków Kazimierz Olszewski (55 l.). Gdy spojrzał na pupę Marioli (23 l.), zadumał się. Sporządzał wykresy i robił obliczenia, aż rzekł: - Zima będzie długa i mroźna, ale przez większość dni bez śniegu, na co wskazuje płaski kształt pupy, pozbawiony dużych wypukłości. Wiosna przyjdzie gwałtownie, podobnie lato. Będzie upalne - stwierdził ekspert.

Zobacz: Pogoda. Grozi nam powódź w zimie?! IMIGW uspokaja

A co z sytuacją polityczną i ekonomiczną? - W polityce aż do końca marca obejdzie się bez większych afer. Wzrośnie poparcie dla PO. Sytuacja ekonomiczna Polski się polepszy, ale nie przełoży się to na sytuację obywateli. Powiększy się emigracja. Żadnych katastrof budowlanych czy powodziowych nie widać - wieszczy rumpolog.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail