WRACAJĄ WESELA? Najlepsze fryzury na wesele 2021. Przepiękne i KOBIECE

Najlepsze fryzury na wesele 2021
Autor: Shutterstock

Pandemia koronawirusa storpedowała plany wielu Młodych Par, które chciały pobrać się w minionym roku. Niestety, według wciąż obowiązujących obostrzeń organizowanie wszelkich imprez, w tym wesel, jest niedozwolone. Branża ślubna coraz głośniej domaga się otwarcia i stanowczej pomocy ze strony Państwa. Czy znaczy to jednak, że wesela w 2021 roku odbędą się zgodnie w planem? Panujesz ślub, albo masz zaproszenie na wesele w bieżącym roku? Zobacz, jakie fryzury będą najmodniejsze w tym sezonie ślubnym. Sprawdź upięcia i warkocze od najlepszych fryzjerów.

Kiedy będzie można organizować wesela?

Podczas konferencji prasowej w piątek, 5 marca, o godz. 14:00 minister zdrowia Adam Niedzielski zapytany został o możliwość organizacji wesel. - Nastawienie rządu, co do obostrzeń i regulacji zdecydowanie się zmienia. Mamy sytuację, gdy część społeczeństwa jest zaszczepiona, część ma przeciwciała, więc nasze decyzje dotyczące luzowania obostrzeń będą odważniejsze. Na przełomie marca i kwietnia trzecia fala powinna osiągnąć apogeum. Jest scenariusz analizowany, że jeśli po świętach będziemy mieli apogeum za sobą, to będzie techniką delikatnych kroków luzowanie - stwierdził Niedzielski. Do najgorętszego sezonu ślubnego w Polsce zostało jeszcze trochę czasu, najwięcej wesel zaplanowanych jest na wiosnę i lato, dlatego też nie można wykluczyć, że tegoroczne wesela również zostaną storpedowane jak miało to miejsce w 2020 roku. Jednak z drugiej strony przedstawiciele branży ostrzegają, że sezon rusza w okolicach Wielkanocy więc czasu na podjęcie decyzji jest coraz mniej.

Jakie fryzury na wesele będą modne w 2021?

Wybierasz się na wesele w tym roku, albo sama planujesz stanąć na ślubnym kobiercu? Na decyzje władz w obecnej chwili nie ma się wpływu nie znaczy to jednak, że nie można przyjrzeć się najmodniejszym weselnym fryzurom. Lepiej przygotować się zawczasu, niż działać na ostatnia chwilę.

Wybór odpowiedniej fryzury jest zazwyczaj dosyć trudny. Musi być ona bowiem olśniewająca, elegancka i przed wszystkim mus utrzymać się przez wiele godzin tańców i zabaw. Idealna fryzura na wesele i ślub powinna być dostosowana do kształtu twarzy i naszej urody. W tym sezonie w modzie będą delikatne, niskie upięcia. Taka fryzura jest bardzo kobieca, lekka i nadaje włosom objętości. Hitem są również warkocze upinane w misterne koki. Rzadziej na weselach spotyka się klasyczne kucyki, jednak w tym sezonie ślubnym to właśnie one mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Eleganckie, z delikatnym warkoczem w godnie i mocno podkreśloną objętością włosów - kucyki to zdecydowanie dobry pomysł na tegoroczne wesele. Szukasz inspiracji na weselną fryzurę? Koniecznie zobacz naszą galerię i sprawdź, jakie upięcia będą najmodniejsze.  

Czekoladowe cuda na Dzień Kobiet
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze