Sposób na perfumowanie ubrań

i

Autor: Shutterstock Sposób na perfumowanie ubrań

Sposoby na pięknie zapachy

Wrzucam kilka gałązek do szuflady, a moje ciuchy pachną nieziemsko. W całym domu unosi się zapach relaksu i spokoju. Zadziała lepiej niż perfumowanie ubrań

2024-02-23 9:03

Pięknie pachnące ubrania bez sztucznych aromatów. Co zrobić, by wyjmowane z szuflady ubrania pięknie pachniały? Coraz więcej osób rezygnuje z chemii w swoim domu i stawia na naturalne składniki. Czy się się zastąpić odświeżacze powietrza i wkłady zapachowe do ubrań? Tak i jest to banalnie proste. U mnie w domu, w każdej szufladzie z ubraniami leży mieszanka gałązek różnych roślin. Wydzielają one przyjemne aromaty i sprawią, że ciuchy pachną zjawiskowo.

Naturalne sposoby, aby ubrania pięknie pachniały. Na zawsze pożegnasz sztuczne wkłady zapachowe

W ostatnim czasie wiele osób świadomie rezygnuje z chemii w domu. Coraz popularniejsze stają sią naturalne sposoby na pranie oraz czyszczenie. W codziennych porządkach soda oczyszczona oraz ocet z powodzeniem zastępują detergenty oraz proszki do prania. Również w przypadku odświeżaczy powietrza oraz wkładów zapachowych do szaf i szuflad możesz sięgnąć po domowe metody. Są one równie skuteczne, a przy tym bezpieczniejsze. Naturalne środki zapachowe rzadziej podrażniają skórę i rzadziej powodują alergię.

Wkładam kilka gałązek do szuflady, a moje ciuchy pachną nieziemsko

Pięknie pachnące ubrania aż chce się nosić. Zapach stęchlizny, który często pojawia się w szafach nie jest przyjemny i często kojarzy się z brakiem higieny oraz prania. Można to zmienić przy pomocy domowych sposobów. U mnie w mieszkaniu, w każdej szufladzie z ubraniami znajdziesz mieszanki gałązek zapachowych. Do bawełnianego woreczka władam liście laurowe na gałązce, jaśmin, płatki róży oraz gałązki rozmarynu. Zimą wkładam tam również suszoną plastry pomarańczy oraz goździki. Taka mieszanka sprawia, że w całej szufladzie z ubraniami unosi się przepiękny zapach, który wnika w tkaniny. Aromat jest wyczuwalny, ale delikatny i nie drażniący. Dzięki temu nie muszę już perfumować swoich ubrań. Pachną one przepięknie przez cały dzień. 

Zobacz również: Przetestowałam najlepszy sposób na pranie ręczników. To nie ocet ani soda oczyszczona. Do pralki wrzucam 1 tabletkę i nastawiam pranie ręczników. Po skończonym programie są miękkie i czyste

Tańczące z promocjami 22.02

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki