Empik

i

Autor: materiały prasowe Empik

Wygraj samochód od Empiku! Co trzeba zrobić?

2022-04-03 14:42

Empik organizuje pierwszą od wielu lat loterię dla klientów salonów stacjonarnych i platformy Empik.com. Akcja trwa od 1 do 30 kwietnia. Do wygrania jest elektryczny Fiat 500 (RED) i ponad 100 tygodniowych nagród rzeczowych z kategorii takich jak Elektronika, Sport, Kosmetyki czy Zabawki. Każdy uczestnik otrzyma też nagrodę gwarantowaną w postaci 30-dniowego dostępu do aplikacji Empik Go i Empik Music. Użytkownicy usługi Empik Premium mogą liczyć na dodatkowe korzyści z udziału – ich losy zostaną podwojone. Taki sam bonus gwarantuje rejestracja do loterii w aplikacji Empik.

Od prostej zabawy na lokalnych festynach, po wielokanałowe aktywacje z milionową pulą nagród – w ostatnich dziesięcioleciach loterie przeszły prawdziwą rewolucję, jednak wciąż pozostają jednym najbardziej efektywnych narzędzi wspierających sprzedaż. Do grona marek, które zdecydowały się na uruchomienie loterii dołączył właśnie Empik. To jedna z wielu aktywacji prosprzedażowych, jakie firma organizuje w salonach stacjonarnych i online przez cały rok.

Zobacz także: Schabowy jak z restauracji z gwiazdką Michelin. Wykorzystaj te patenty, a kotlet będzie nieziemsko pyszny

– Nieustannie obserwujemy rynek i wdrażamy nowe formaty marketingowo-sprzedażowe, które odpowiadają na potrzeby klientów. Naszą wiosenną loterię oparliśmy na prostych i przejrzystych zasadach, a jednocześnie zaoferowaliśmy obszerną pulę nagród z różnych kategorii produktowych. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby dokonujące zakupów w naszych sklepach i na Empik.com. Nasi stali klienci – członkowie Empik Premium i użytkownicy aplikacji Empik – mogą liczyć na dodatkowe korzyści z udziału i zwiększyć swoją pulę nawet do czterech dodatkowych losów, co podnosi ich szanse na wygraną  – komentuje Joanna Król-Kielar, Brand & Trade Activation Manager

Aby wziąć udział w loterii należy zrobić zakupy za min. 50 zł w Empiku (w salonach stacjonarnych, sklepach Papiernik by Empik, platformie Empik.com czy w serwisie Empik Foto), a zachowany dowód zakupu zarejestrować w aplikacji Empik lub na dedykowanej stronie Empik.com/loteria. Każde kolejne wydane 50 zł zwiększa szansę na wygraną i powiększa pulę losów danego uczestnika. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć użytkownicy Empik Premium – każdy zgłoszony przez nich los zostanie automatycznie podwojony. Podobne zasady dotyczą rejestracji zakupów poprzez aplikację Empik – osobom, które wybiorą ten kanał także zostaną przyznane dwa dodatkowe losy.Nagrodą główną w trwającej równo 30 dni loterii jest elektryczny Fiat 500 (RED). Model ten został zaprojektowany w wyniku współpracy marki Fiat z organizacją pomocową (RED), a jego sprzedaż wspiera działania na rzecz walki z pandemiami. W ramach losowań tygodniowych, uczestnicy mają szansę na zdobycie ponad 100 nagród rzeczowych z kategorii takich jak elektronika, AGD, sport, kosmetyki, zabawki czy podróże. W puli znajdują się m.in.: skuter Yamaha, vouchery na wycieczki z biurem podróży Itaka, aparaty Instax, zegarki sportowe Fitbit, ekspresy do kawy oraz zestawy garnków i patelni marki Smeg, hulajnogi marki Spokey, projektory, słuchawki bezprzewodowe, zestawy klocków Lego, roczne zapasy kosmetyków marki Tołpa, czytniki e-booków oraz karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach Empik i Empik Foto.Każdy uczestnik loterii, bez względu na wynik losowania, może liczyć na nagrodę gwarantowaną. Do wszystkich osób rejestrujących paragony trafią kody na 30-dniowy dostęp do aplikacji Empik Go i Empik Music. Dzięki temu będą mogli korzystać z bazy 90 000 tysięcy audiobooków, e-booków, podcastów czy seriali audio oraz milionów utworów muzycznych.

EMPIK

i

Autor: Materiały prasowe EMPIK
Nowy eksponat w Muzeum Lotnictwa Polskiego - Bielik. Samolot odrzutowy, polskiej produkcji, prototyp.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE