LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Dzień Matki 2023

Wyjątkowe zabawki na Dzień Dziecka w Lidlu. Prezentownik dla najmłodszych

2023-05-31 9:49

Dzień Dziecka już niedługo. To dzień, w którym celebrujemy dziecięcą radość, a najmłodsi obdarowywani są prezentami. Zastanawiasz się, co sprawi radość dzieciom? Koniecznie sprawdź ofertę promocyjną Lidla. Znajdziesz w niej szeroki wybór zabawek dla dziewczynek oraz chłopców, a wszystko to w prawdziwie lidlowych cenach.

Prezenty na Dzień Dziecka 2023. Oferta z Lidla

Nie ma dzieciństwa bez zabawek. Rozwijają one wyobraźnię i sprawiają, że dzieci uczą się kreatywności i działania w grupie. Zabawki dla dzieci to temat rzeka, na którym dorośli często polegają. Co kupić dzieciom z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka 2023? Tuz przez 1 czerwca w sklepach pojawia się szeroka oferta zabawek. TO dobra ściągawka dla rodziców, którzy zastanawiają się, jaki upominek będzie najlepszy. Zobacz ofertę Lidla i sprawdź, z czego Twoje pociecha się ucieszy.  

JAMARA pojazd budowlany zdalnie sterowany to prawdziwa gratka dla najmłodszych miłośników budowania i eksplorowania wszystkich piaskownic w okolicy. Wyposażona jest w realistyczny dźwięk silnika, który można wyłączyć oraz klakson. Aby zabawa była jeszcze lepsza pojazd budowlany JAMARA posiada także dźwięk ostrzegawczy przy cofaniu. To gwarancja wielu godzin zabawy. 

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl

Kultowe zabawki w promocyjnych cenach

Klocków LEGO nie trzeba nikomu przedstawiać. Są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych zabawek na świecie. Mają swoich fanów zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Zabawki tego typu stwarzają pole do dzielenia się pomysłami, a także pomagają w rozwijaniu zdolności manualnych. Jedynie w czwartek, 18 maja będzie można kupić zestawy tych kultowych klocków aż o 10 zł taniej! W zależności od wybranego zestawu zapłacimy: 39,99 zł1, 59,90 zł2 lub 29,99 zł3.

Inną propozycją są laleczki L.O.L z akcesoriami, które od czwartku do soboty będzie można kupić 20 zł taniej. Jeden zestaw będzie kosztował jedyne 79 zł4. Opakowanie, w którym znajdują się lalki staje się sceną filmową lub teatralną, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać różne historie w odpowiedniej scenografii. Lalki posiadają dopasowane dodatki i buty, a w każdym zestawie znajdują się niespodzianki. Taki prezent zaskoczy niejedno dziecko! W cenie 34,95 zł będzie można kupić również Disney Princess lalkę baletnicę. Księżniczki Disneya od dekad cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników bajek.

Bydgoszcz stawia na łąki kwietne
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany