Zbilansowana dieta dla zabieganych. Powstał produkt, który pozwoli przygotować pełnowartościowy posiłek w 2 minuty

i

Autor: materiały prasowe Huel Zbilansowana dieta dla zabieganych. Powstał produkt, który pozwoli przygotować pełnowartościowy posiłek w 2 minuty

Dieta

Zbilansowana dieta dla zabieganych. Powstał produkt, który pozwoli przygotować pełnowartościowy posiłek w 2 minuty

2023-01-13 20:20

Początek roku, postanowienia i często brak czasu na ich realizację. Wszyscy chcemy być zdrowi i jeść, to co sprawia, że dobrze się czujemy. I choć wiele osób za cel na nowy rok stawia sobie właśnie planowanie i przygotowywanie pełnowartościowych posiłków w domu, to nie zawsze starcza na to czasu. Rozwiązaniem może być koktajl, który zastąpi pełnowartościowy posiłek.

W pracy, w domu, na wycieczce - jeść trzeba zawsze, by czuć się dobrze i dostarczyć organizmowi paliwa, dzięki któremu mamy energię do działania. Jednak często planowanie posiłków i wykonanie tego planu jest niemożliwe. Dlatego warto poszukać innych rozwiązań, które przy okazji nie zrujnują naszego portfela. Ponieważ inflacja wciąż jest wysoka, a koszty utrzymania rosną, jedna z marek produkujących żywność odpowiedziała na potrzebę poszukiwania tanich, ale pełnowartościowych posiłków. Huel wprowadza nowy produkt. „Huel Essential” jest najtańszym produktem w ofercie firmy, ale jednocześnie pełnowartościowym posiłkiem. Dostarcza witaminy, minerały, białko i błonnik, których wszyscy potrzebujemy każdego dnia. Co więcej, do przygotowania posiłku, potrzebne są jedynie dwie minuty – wystarczy wsypać proszek, wlać wodę i porządnie wymieszać całość w shakerze. Po dwóch minutach posiłek jest gotowy.

Tani i zbilansowany posiłek dla zabieganych. Pełnowartościowy koktajl zawiera składniki, których potrzebuje organizm. Celem marki przy tworzeniu tego produktu było wspieranie zdrowego stylu życia i odżywiania, a to wszystko w wygodny i przystępny cenowo sposób.

Huel Essential zawiera:

  • 20g białka pochodzenia roślinnego na porcję
  • 26 niezbędnych witamin i minerałów
  • Niską zawartość cukru
  • 56% węglowodanów; 20% tłuszczu; 20% białka; 4% błonnika
  • 2smaki - czekoladowy i waniliowy
  • Jeden posiłek o wartości 400 kcal to koszt 5,33 złotych

ZOBACZ TEŻ: Co jeść, by nie zżerał cię stres? 5 smacznych produktów, które ukoją nerwy 

Sonda
Kiedy nie masz czasu na gotowanie, to wybierasz:
Tajemnice gwiazd w Skolimowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany