Zostawiła córeczkę w aucie. Kiedy wróciła nie mogła uwierzyć w to, co się stało

i

Autor: Instagram/ madinka_zhumabaeva

Dziecko zostało samo w samochodzie

Zostawiła córeczkę w aucie. Kiedy wróciła nie mogła uwierzyć w to, co się stało

2022-08-11 10:22

Kobieta zostawiła swoją córeczkę samą w samochodzie. Kiedy wróciła nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Wystarczyła chwila, aby dziewczynka znalazła kosmetyczkę mamy i samodzielnie wykonała sobie nimi "makijaż". Nagranie trafiło do sieci i rozbawiło internautów, a kobieta zdecydowanie przekonała się, że zostawianie dziecka samego w aucie nie jest dobrym pomysłem.

Zostawiła dziecko samo w aucie

Małe dziewczynki uwielbiają naśladować swoje mamy i codzienne czynności, które wykonują. Sprzątanie, gotowanie, a zwłaszcza rytuały pielęgnacyjne szybko wchodzą w krew maluchom, dla których korzystanie z kosmetyków mamy i ubieranie się w jej ubrania to najlepsza zabawa na świecie. Dlatego tak bardzo dziwi zachowanie pewnej matki, która odważyła się zostawić swoją małą córeczkę samą w aucie. Najwyraźniej nie sądziła, że dziewczynka tak szybko odkryje jej kosmetyczkę. Kiedy po dosłownie chwili wróciła do swojego samochodu zauważyła, że obok niego leży wybrudzona chusteczka i niektóre jej kosmetyki do makijażu. Jednak najlepsze czekało na nią po otwarciu drzwi.

Dziewczynka zrobiła "makijaż" kosmetykami mamy

Kiedy kobieta otworzyła drzwi samochodu przed jej oczami pojawił się naprawdę zabawny widok. Córka była wymalowana dosłownie od stóp do głowy. Wyjątkowy makijaż pojawił się nie tylko na twarzy dziewczynki, ale również na jej ubraniu, rączkach oraz tapicerce samochodu. Kobieta nie mogła powstrzymać się ze śmiechu i udokumentowała dzieło córki na filmiku, który potem zamieściła w sieci. Wideo skradło serca internautów, a wielu z nich doskonale zna to z własnego doświadczenia. - Ten filmik jest dowodem na to, co dzieci potrafią zrobić w 5 minut - czytamy w komentarzach. - Ona dba o swój wygląd już od najmłodszych lat - dodaje internautka.

Sonda
Zostawił(a)byś małe dziecko samo w aucie?
Jak usunąć plamy z dziecięcych ubrań?
Nasi Partnerzy polecają