Czy masz dobre serce? Zerknij na obrazek. Tylko osoby o wyjątkowej empatii to zobaczą. Test psychologiczny

i

Autor: TikTok/ @mia_yilin Czy masz dobre serce? Zerknij na obrazek. Tylko osoby o wyjątkowej empatii to zobaczą. Test psychologiczny

Poznaj prawdę

Czy masz dobre serce? Zerknij na obrazek na 3 sekundy. Tylko osoby o wyjątkowej empatii to zobaczą. Test psychologiczny

2023-09-27 12:23

Czasami zastanawiasz się, czy masz dobre serce? Jeśli nurtuje to Twoje myśli, to zerknij na obrazek. To, co na nim zobaczysz wyjawi, jakim człowiekiem jesteś. Ten test psychologiczny zajmie Ci dosłownie 3 sekundy, a poznasz prawdę o sobie i swojej osobowości. Tylko osoby o nadzwyczajnej empatii zobaczą na obrazku tę jedną rzecz.

Czy masz dobre serce? W 3 sekundy poznasz prawdę

Czasami chyba każdy z nas zastanawia się, czy należy do grona osób o dobrym sercu. Czy to, jak żyje i postępuje względem innych jest wielkoduszne. Otóż często to, jak traktujemy innych ludzi jest uwarunkowane poziomem naszej empatii. Jeśli łatwo nam się wczuć w emocje i uczucia drugiego człowieka, potrafimy go zrozumieć i pomóc mu w trudnym czasie. Wówczas nie postępujemy egoistycznie i nie mierzymy go swoją miarą. Jeśli chcesz wiedzieć, czy masz dobre serce, to rozwiąż poniższy test psychologiczny z obrazkiem, który zamieściła na TikToku Mia Yilin. Wystarczą dosłownie 3 sekundy, a poznasz prawdę o sobie. Czy jesteś obdarzony wyjątkową empatią? A może działasz impulsywnie?

Zerknij na obrazek. Test psychologiczny

Jak rozwiązać ten test psychologiczny? Spójrz na obrazek i odpowiedz, co na nim widzisz. Tu liczy się pierwsze wrażenie. A Ty co zobaczyłeś jako pierwsze? 

Ptaki - należysz do osób, które nie przepadają za długoterminowymi zobowiązaniami. Zdecydowanie bardziej pragniesz ekscytacji, a przewidywalność po prostu Cię nudzi. Jesteś osobą, która na pewno zbyt wiele myśli, przez co w Twoim życiu pojawia się niepotrzebny stres i niepokój.

Twarz - jesteś osobą bardzo empatyczną. Szybko przejmujesz na siebie emocje innych. Ta wrażliwość sprawia, że nawiązujesz z ludźmi niezwykle głębokie i trwałe więzi. Niestety dla Ciebie może to być z czasem bardzo przytłaczające, zwłaszcza jeśli zaczniesz przyjmować ich negatywną energię.

Czy masz dobre serce? Zerknij na obrazek. Tylko osoby o wyjątkowej empatii to zobaczą. Test psychologiczny

i

Autor: TikTok/ @mia_yilin Czy masz dobre serce? Zerknij na obrazek. Tylko osoby o wyjątkowej empatii to zobaczą. Test psychologiczny
Sonda
Co widzisz na obrazku?
Jak radzić sobie z zazdrością w związku? – tłumaczy Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych