Czy on mnie kocha? Jeśli tak jest, to NIGDY nie robi tych rzeczy

2019-09-10 9:19 katk
Para, związek, miłość
Autor: East News

Nie jesteś pewna, czy twój partner kocha cię bezgranicznie i nigdy cię nie zostawi? Jeśli tak jest, to z pewnością nie będzie się zachowywać w sposób, jaki opisujemy poniżej. Otóż istnieje kilka sygnałów, po których poznasz, że ten mężczyzna nie darzy cię szczerym uczuciem.

Udany związek to taki, w którym pierwsze skrzypce gra miłość i szacunek. Mężczyźni z natury są mniej wylewni w swoich uczuciach niż kobiety. Zastanawiasz się, czy on cię kocha? Jeśli uczucia twojego partnera są szczere to w jego zachowaniu zabraknie tych kilku sygnałów:

  • Grozi ci psychicznie, fizycznie - w miłości nie ma miejsca na szantaż pod żadną postacią i wymaganie od ciebie nieustannych dowodów miłości, np. rezygnację ze spotkań ze znajomymi.
  • Unika bliskości i nie okazuje ci uczuć - seks przestał dla niego istnieć, nie przytula cię, nie mówi, że kocha, a każde zbliżenie inicjowane przez ciebie - ignoruje.
  • Nie jest już o ciebie zazdrosny - wcześniej wypytywał o twoich kolegów z pracy, a każda wiadomość od innego mężczyzny wprawiała go w złość. Teraz takie sytuacje nie robią na nim wrażenia i wszystko stało się dla niego obojętne.
  • Wielokrotnie przyłapałaś go na kłamstwie i niesłowności.
  • Odnosi się do ciebie bez szacunku, obraża cię i krytykuje, nie zwracając uwagi na to, że w ten sposób rani twoje uczucia.
  • Skupia się tylko na sobie i swoich potrzebach.
Najnowsze