Sposób na lepszy seks

i

Autor: Shutterstock Sposób na lepszy seks

Trik na zwiększenie libido

Gorący sposób na lepszy seks. Do łóżka zakładaj tę jedną rzecz, a oszalejesz z rozkoszy

2022-09-21 15:14

Masz problem z niskim libido? Okazuje się, że istnieje na to jeden naprawdę prosty i skuteczny sposób. Wystarczy do łóżka zakładać jedną rzecz, a krążenie krwi przyspieszy i poczujesz większą ochotę na seks. I wcale tu nie chodzi o koronkową bieliznę, czy inne gadżety erotyczne. Ta niepozorna część garderoby może zapewnić Ci rozkosz, jakiej do tej pory nie zaznałaś.

Ta jedna rzecz gwarantuje najlepszy seks w życiu

Mniejsza ochota na seks to najczęściej zasługa niskiego libido. Niestety taka sytuacja w związku często prowadzi do kryzysu. Co zrobić, aby podnieść poziom libido i móc cieszyć się wspaniałym seksem? Badacze biorący udział w eksperymencie przeprowadzony na Uniwersytecie w Groningen w Holandii doszli do dość zaskakujących wniosków. Okazuje się, że nie trzeba inwestować w drogie i wymyślne gadżety seksualne, ani seksowną koronkową bieliznę, aby zagwarantować sobie najlepszy seks w życiu i oszaleć z rozkoszy. ich zdaniem wystarczy do łóżka zakładać... skarpetki. W jaki sposób skarpetki mają wpłynąć na większą ochotę na miłosne igraszki? Z przeprowadzonych badań wynika, że spośród wszystkich osób, które uprawiało seks w skarpetach, aż 80% badanych doświadczyło orgazmu. Badacze są zdania, że dobrze ogrzane stopy wpływają na lepsze ukrwienie narządów rodnych, a to jest bardzo ważne, aby osiągnąć orgazm.

Spanie w skarpetkach - dlaczego warto?

Oprócz seksu marzeń, spanie w skarpetkach redukuje poziom stresu, ułatwia zasypanie oraz gwarantuje spokojny, regenerujący sen. Skarpety rozgrzewają stopy i rozszerzają naczynia krwionośne, dzięki czemu zapadniesz w głębszy i dłuższy sen, co przełoży się na twoje samopoczucie następnego dnia.

Jak zwiększyć libido?
Sonda
Wypróbujesz ten trik na zwiększenie libido?