Horoskop miłosny tygodniowy: 7-13 grudnia 2022 [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Horoskop i astrologia

Horoskop na marzec 2023. Ten znak zodiaku podejmie decyzję o rozstaniu. To będzie miesiąc wielkich zmian. Co się wydarzy w astrologii?

2023-02-28 4:00

Horoskop na marzec 2023 dla dwunastu znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka. Czy trzeci miesiąc roku będzie dla Ciebie pomyślny? W najbliższym czasie los przygotował dla znaków zodiaku kilka niespodzianek. Niektóre ze znaków zodiaki czekają zmiany w życiu uczuciowym, a inne będą musiały skupić się na swoim zdrowiu. Sprawdź horoskop miesięczny na marzec 2023. Co czeka Twój znak zodiaku?

Horoskop miesięczny na marzec 2023

Horoskop miesięczny: Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: Poprawa relacji i bliskości w związkach zodiakalnych Baranów. Miłość, szczęście i spełnienie na tym polu, co odczują również single. Samotne Barany będą randkować, przyjmować zaloty adoratorów i snuć wizję przyszłości uczuciowej.

Praca i finanse: Czekają Cię zmiany zawodowe: nowa praca, nowy kierunek biznesowy lub rozpoczęcie ciekawej współpracy biznesowej. Trzymaj finanse i staraj się zaoszczędzić jak najwięcej, bowiem marzec przyniesie Ci dodatkowe wydatki.

Zdrowie: Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne.

Horoskop miesięczny: Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Niejasności, niespójności i nieporozumienia mogą wywoływać konflikty w związku. Samotne Byki coraz trudniej znosić będą samotność. Ich obniżony nastrój i brak optymizmu mogą skutecznie zniechęcać potencjalnych adoratorów przed kontaktem.

Praca i finanse: W pracy bez zmian. Skoncentrujesz się na bieżących zadaniach i powstrzymasz od nowych przedsięwzięć. Finanse stabilne i niezagrożone.

Zdrowie: Możliwe bóle kręgosłupa. Unikaj przeciążenia, szczególnie odcinka piersiowego.

Horoskop miesięczny: Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: W Twoim związku układać się będzie dobrze. Przełomem będą rozmowy na temat wspólnej przyszłości, a nawet działania cementujące partnerstwo, np. oświadczyny. Single odzyskają nadzieję za sprawą nowej, ciekawej znajomości.

Praca i finanse: Pojawią się okoliczności wywołujące smutek i strach o zatrudnienie. Możliwe, że dowiesz się o redukcji etatów lub zmianach organizacyjnych w miejscu pracy. Nie martw się z góry, gdyż Twoja pozycja w pracy jest stabilna.

Zdrowie: Ogranicz stres. Staraj się wyciszać emocje i szukać równowagi.

Horoskop miesięczny: Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Wprowadzisz radykalne zmiany w swoim związku. Niektóre Raki zdecydują się odejść od partnera i rozpocząć nowe życie uczuciowe. Samotne Raki będą miały okazję poznać interesującą osobę, w miejscu, w którym do tej pory nie szukały miłości.

Praca i finanse: W pracy stabilizacja, spokój i przewidywalność. Mogą zaskoczyć Cię niewielkie, ale miłe niespodzianki, jak np. kwiaty od klienta w podziękowaniu za pomoc. Finanse bardzo dobre.

Zdrowie: Trudne emocje możesz tłumić używkami. Unikaj takich rozwiązań.

Horoskop miesięczny: Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: Znajdziesz przestrzeń, w której będziesz się spełniać, nawet jeśli w ostatnim czasie męczyła Cię samotność. W partnerstwie zodiakalnych Lwów będą chwile szczęścia i radości, ale też napięć i nieporozumień.

Praca i finanse: Otrzymasz propozycję nowej pracy, większego zlecenia, czy nowego kontraktu. Będziesz zastanawiała się, czy wprowadzić zmiany w tej sferze życia, gdyż propozycja będzie atrakcyjna. Pojawi się dodatkowe źródło dochodu.

Zdrowie: Możliwe nawracające bóle głowy.

Horoskop miesięczny: Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: Zauważysz trudności w komunikacji z partnerem. Trzeba będzie zadbać o jakość porozumienia, gdyż jeśli ten element związku zostanie zaniedbany, to pojawią się kolejne problemy. Single zainicjują relację niezobowiązującą i wolną.

Praca i finanse: Mimo Twoich starań i działań ponad normę, w połowie miesiąca zorientujesz się, że idziesz pod prąd. Trzeba będzie zmienić kierunek, aby zachowań energię i osiągać wymierne efekty. Możliwe odpływy finansowe.

Zdrowie: Możliwe dolegliwości układu pokarmowego.

Zobacz także: To najpotężniejsza liczba w numerologii. Jeśli ją posiadasz to los zapewni Ci sukces, a ludzie będą Ci jeść z ręki. Mickiewicz przepowiedział ją w "Dziadach"

Horoskop miesięczny: Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Dostrzeżesz, że partner stopniowo odsuwa się od Ciebie. Od razu poszukiwać będziesz powodów takiego zachowania i starać się utrzymać bliskość. Samotne Wagi skoncentrują się w tym miesiącu na pracy, a nie na poszukiwaniu miłości.

Praca i finanse: Podpiszesz ważną umowę, kontrakt lub współpracę. Druga strona będzie wymagała od Ciebie inwestycji, dlatego starać się będziesz w jej oczach wypaść jak najlepiej. Finanse bardzo dobre. Pojawią się przypływy z drugiego źródła.

Zdrowie: Możliwe skoki ciśnienia tętniczego.

Horoskop miesięczny: Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: W życiu singli nowe uczucie, ogromna fascynacja i chemia. Pojawi się ktoś, kto będzie chciał z Tobą budować relację. W stałych związkach Skorpiony starać się będą o poczęcie dziecka lub wprowadzą inne ważne zmiany w partnerstwie.

Praca i finanse: Pojawią się nowe możliwości rozwoju, które zapewnią Ci w przyszłości rozwój zawodowy i większe przypływy finansowe. Skorzystaj z nadarzających się okazji i wykorzystuj szanse od losu.

Zdrowie: Występuje duże ryzyko przepracowania i przemęczenia.

Horoskop miesięczny: Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: Ciąg dalszy problemów w związku. Niewiele dałaś z siebie, aby poprawić relacje z partnerem, to i jakość związku będzie obniżona. W życiu singli brak zmian, bo i nie mogą się takie pojawić, jeśli Strzelec od rana do wieczora, 7 dni w tygodniu pracuje.

Praca i finanse: Konkurencja i zazdrośni rywale patrzą Ci na ręce i czekają na Twoje potknięcie. Przekonasz się o tym nie raz w tym miesiącu. Będziesz musiała odpychać ataki pomówień i hejtu. Finanse dobre, ale dlatego, że ostatnio przyoszczędziłaś.

Zdrowie: W marcu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.

Horoskop miesięczny: Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: W Twoich drzwiach pojawi się były partner, albo otrzymasz od niego wiadomość. Rozważać będziesz powrót do niego. W stałych związkach powrócicie do dawnych problemów, które muszą zostać przegadane.

Praca i finanse: Bardzo dobry i szczęśliwy miesiąc na sprawy zawodowe. Spotkasz się z przychylnością mężczyzny, który wierzy w Twój potencjał i pomoże Ci realizować się zawodowo. Finanse bardzo dobre i stabilne.

Zdrowie: Zauważysz słabszą odporność, niż zwykle.

Horoskop miesięczny: Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: Możliwa ostra kłótnia lub wyjście na jaw tajemnicy, która doprowadzi do nagłego rozstania. Single zupełnie przypadkowo poznają osobę, która od dawna szuka miłości. To może być właśnie ta osoba, na którą od dawna czekasz.

Praca i finanse: Czeka Cię dużo pracy, ale dobra organizacja obowiązków sprawi, że mimo obciążającego miesiąca, poradzisz sobie ze wszystkim. Pojawią się też wyzwania motywujące Cię do działania. Poprawi się też Twoja sytuacja finansowa.

Zdrowie: Mogą pojawić się dolegliwości bólowe gardła i krtani.

Horoskop miesięczny: Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Niepotrzebne kłótnie w związku oddalą Was od siebie. Pojawi się w Tobie lęk o brak lojalności i wierności partnera, co sprawi, że kłótnie będą się piętrzyć. Samotne Ryby wchodzić będą na razie w romansowe, niezobowiązujące relacje.

Praca i finanse: Pojawią się wątpliwości, czy znajdujesz się aktualnie na właściwej drodze zawodowej. Rozważać będziesz rozwój kompetencji, aby móc zajmować się zawodowo w przyszłości czymś innym. Możliwe odpływy finansowe, szczególnie pod koniec miesiąca.

Zdrowie: Możliwe przeziębienie i infekcje górnych dróg oddechowych.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Gołym okiem widać, że pan Łukasz jest inwalidą. Ale zdaniem lekarzy na rentę socjalną nie zasługuje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany