Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Horoskop na nowy tydzień

Horoskop tygodniowy 17.10 - 23.10. Ten znak zodiaku otrzyma ważną wiadomość. Co się wydarzy?

2022-10-16 16:46

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Zobacz, co się wydarzy i co zaplanowały dla Twojego znaku zodiaku gwiazdy. Czy nadchodzący tydzień będzie pasmem sukcesów, a może Twój znak zodiaku będzie musiał zmierzyć się z nieplanowanymi problemami. Sprawdź horoskop tygodniowy przygotowany przez wróżkę Cesarię i zobacz, co wydarzy się w nadchodzących dnia.

Horoskop tygodniowy 17.10. – 23.10

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Skoncentrujesz się na pracy. Postawisz sobie nowy cel i do jego realizacji będziesz budowała zespół, który Cię wesprze. Maksymalnie swoją energię skupisz na nowych działaniach.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Zawiesisz lub nawet zakończysz pewną relację. Niektóre Byki odetną się od niekorzystnych wpływów i pójdą inną drogą, niż szły do tej pory.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Nawiążesz nową relację z dużo starszą od Ciebie osobą. Okaże się, że potrafisz świetnie dogadywać się z ludźmi w każdym wieku, co będzie nową informacją o Tobie.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Dostrzeżesz pozytywną zmianę w zakresie Twoich relacji. Twoje najbliższe Towarzystwo zacznie inaczej, lepiej Cię traktować. W końcu Twoje potrzeby zostaną dostrzeżone.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Mężczyzna spod znaku Barana, Lwa lub Strzelca może być wobec Ciebie nieuczciwy. Zwróć uwagę na spójność w przekazywaniu Ci informacji. Weryfikuj je, a nie bezmyślnie ufaj we wszystko co usłyszysz.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Nawiążesz nowe kontakty z osobami z zagranicy. Niektóre Panny wyjadą zagranicę i tam poznają nowe osoby, a inne w formie online będą otwierać się na relacje międzynarodowe.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Otrzymasz przynajmniej jedną ważną wiadomość, na którą od dawna czekasz. Niektóre Wagi będą musiały przyśpieszyć przypływ informacji i podjąć dodatkowe działania.

Zobacz także: To najbardziej pechowe kwiaty! Te 3 kwiaty przynoszą pecha i sprawiają, że domownicy są nieszczęśliwi. Lepiej ich nie hoduj

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Zaczniesz czerpać korzyści z wypracowanych zasobów, np. wykształcenia, kontaktów biznesowych, wydanych publikacji itp. Uzyskasz dodatkowe przypływy finansowe.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Odsunie się od Ciebie ważna osoba. Będziesz czuła jej chwilowy brak. Możliwe, że ktoś z Twoich bliskich wyjedzie za granicę lub skoncentruje się na ważnych działaniach.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Podejmiesz współpracę z kimś z zagranicy. Połączy Was wspólny interes, cel lub ta sama sprawa, co w dwoje łatwiej Wam będzie osiągnąć swoje założenia.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Otrzymasz dodatkowe zadanie służbowe lub kolejne większe zlecenie, co zapewni Ci kolejny dochód. Chętnie podejmiesz się tego zadania, które będzie miało też inne walory.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Uda Ci się osiągnąć cel, na który od dawna sumiennie i wytrwale pracowałaś. Ten tydzień będzie przez to ważny w Twoim życiu i zapamiętasz go na długo.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Sprawdzasz swój horoskop?
"Bieg + 4 Łapy" w schronisku w Henrykowie koło Leszna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany