Horoskop dzienny na środę

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 20.03 – 26.03. Ten znak zodiaku zainwestuje dużą ilość gotówki. Czy mu się to opłaci?

2023-03-19 11:13

Horoskop tygodniowy dla wszystkich, dwunastu znaków zodiaku. Co przyniesie nadchodzący tydzień? Czy gwiazdy będą pomyślne dla Twojego znaku zodiaku? Sprawdź horoskop tygodniowy przygotowany przez wróżkę Cesarię i zobacz, co może wydarzyć się w najbliższych dniach. Komu będzie sprzyjać szczęście, a kto będzie musiał zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Horoskop tygodniowy na nadchodzące dni.

Horoskop tygodniowy 20.03 – 26.03

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Twój ukochany może w złości powiedzieć Ci kilka niemiłych słów. W zależności od tego jak zareagujesz na to co usłyszysz, Wasze relacje mogą być w tym tygodniu napięte.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Pojawisz się w trudnej sytuacji. Wyjdą na jaw popełnione przez Ciebie błędy lub zaniechania. Dlatego nie uciekaj i nie odwracaj od nich wzroku, gdyż problemy będą się piętrzyć.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Poczujesz przypływ energii do działania. Ponadto, doskonale wiesz co chcesz w tym tygodniu osiągnąć i będziesz zmierzać w tym celu. Wszystko będzie układało się po Twojej myśli.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Ktoś kto jest daleko od Ciebie będzie działał na Twoją szkodę. Może próbować np. włamać się do Twojej skrzynki e-mailowej lub pisać w Internecie niepochlebne komentarze.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Nie będziesz mogła realizować się tak jak tego pragniesz. Możliwe, że ktoś podetnie Ci na krótki czas skrzydła lub pojawi się sprawa z przeszłości, którą trzeba będzie rozwiązać.

Zobacz także: Wróżka Aida ma ważne wskazówki na wiosnę. Wizjonerka zdradza, co zadziała na przyciągnięcie szczęścia

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Podejmować będzie rozmowy dotyczące nieruchomości. Będziesz zainteresowana wynajmem lub kupnem nieruchomości niezbędnej Ci do realizacji w nowym pomyśle.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Ktoś pomoże Ci wejść w nową grupę, tematyczne środowisko lub zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Otrzymasz od tej osoby wsparcie i pomoc techniczną w swobodnym poruszaniu się.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Zainwestujesz czas w remont, zmianę wystroju domu, gabinetu lub garażu. Możliwe też, że poświęcisz czas w tym tygodniu na gruntowne porządki, za które dawno chciałaś się zabrać.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Podejmiesz radykalne działania lub ostateczną decyzję, aby poprawić swoją sytuację. Zadbasz o swoje dobro, komfort życia i ogólne spełnienie.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Uważaj w podróży i podczas codziennego przemieszczania się, nawet w obrębie swojego miasta. Możesz przez pośpiech lub nieuwagę dokonać kolizji.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Z ciekawością patrzeć będziesz na to, co przynoszą kolejne dni tego tygodnia. Czekać bowiem będziesz na ważną wiadomość, która okaże się pozytywną informacją.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Odkryjesz, że ktoś plotkuje na Twój temat. Możesz też dowiedzieć się o oszczerstwach na swój temat. Szukać będziesz przyczyny tego, co Cię spotkało.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Uratowali siostry z pożaru dostali medale
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany