Horoskop dzienny [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 27.02 - 05.03. Przed tym znakiem zodiaku wielka kłótnia, która przyniesie rozłam w relacji. Lepiej trzymać język za zębami

2023-02-27 4:07

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Co zaplanowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku. Czy będzie to dobry tydzień, a może czekają Cię przejściowe trudności. Czy początek marca w astrologii może czymś zaskoczyć? Sprawdź horoskop tygodniowy przygotowany specjalnie dla Ciebie przez wróżkę Cesarię. Czy los będzie Ci sprzyjał. Horoskop dla dwunastu znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 27.02 – 05.03

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Podejmiesz jakąś znaczącą decyzję, która będzie dobra dla Ciebie. Zapewni Ci ona przede wszystkim możliwość realizacji pewnych działań, które wcześniej były zablokowane.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Twój organizm będzie wysyłał Ci wyraźne sygnały, aby zwolnić tempa, które sobie założyłaś. Będziesz musiała odpocząć dobrowolnie, albo mimowolnie.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Dla swojego dobra zaniechasz pewnych działań. Przestaniesz zabiegać o względy kogoś, kto ich nie potrzebuje i poczekasz z podjęciem decyzji, aby dać sobie czas na przemyślenia.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Jak zwykle będziesz starała się za dużo i zbyt wiele inwestowała. Pojawi się problem z asertywnością i zachowawczością, przez co ktoś wykorzysta Twoją dobroć.

Zobacz także: To najpotężniejsza liczba w numerologii. Jeśli ją posiadasz to los zapewni Ci sukces, a ludzie będą Ci jeść z ręki. Mickiewicz przepowiedział ją w "Dziadach"

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Wyjdziesz do kogoś z inicjatywą, ale niestety osoba ta nie będzie Twoją propozycją zainteresowana. Możesz doświadczyć odrzucenia lub zlekceważenia, ale szybko sobie z tym poradzisz.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Będziesz musiała szybko zwrócić w całości dług, którego spłatę przeciągasz od dawna. Szukaj sposobów, aby wyjść korzystnie z tej sytuacji i zakończyć sprawę.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Możliwe problemy uczuciowe i rozterki emocjonalne. Odczuwać będziesz niepokój i wątpliwości co do uczuć partnera. Pojawi się potrzeba podjęcia poważnych rozmów.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Powstrzymasz się od pewnych działań zawodowych, które miałaś zaplanowane. Zatrzymasz się i jeszcze raz przemyślisz swoje cele i spodziewane efekty.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Zrobisz zdecydowany krok w przód w obszarze pracy i kariery zawodowej. Pojawisz się w miejscu, w którym środowisko Cię nie zna i zrobisz na otoczeniu dobre wrażenie.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Przed Tobą trudny tydzień, dlatego nie powinnaś podejmować działań ryzykownych. Zaniechaj planów, bo mogą one się nie zrealizować, mimo Twoich inwestycji.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Będziesz miała tzw. twardy orzech do zgryzienia. Stoisz przed podjęciem trudnej, ale koniecznej decyzji. Najlepiej podejmij ją radykalnie, z pewnością siebie i optymizmem.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Możliwa kłótnia między Tobą, a ważną Ci osobą. Ostra wymiana słów, a nawet niepotrzebna krytyka może wywołać rozłam w relacji, co trudno będzie usunąć.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?
Straszna choroba wokalistki 2 plus 1. Historia z Koprem

Jak odzyskać w życiu harmonię? Poznaj zasadę "4 części oddechu"!

Posłuchaj porad Krystyny Mirek i dowiedz się, jak ją stosować!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają