Ile powienien trwać dobry seks? Będziesz zaskoczony!

2019-10-31 14:25 katk
Najskrytsze fantazje seksualne mężczyzn
Autor: SHUTTERSTOCK Podglądanie, jak kobieta się masturbuje - to jest dla niego dowód na to, że ona także myśli o seksie i go lubi.

Uważasz, że gwarancją udanego seksu jest czas jego trwania? Sprawdziliśmy statystki, z których wynika, że Polacy z roku na rok kochają się coraz krócej. Specjaliści postanowili sprawdzić, ile powinien trwać stosunek, oczywiście bez gry wstępnej i doszli do ciekawych wniosków.

Czy seks może trwać za długo lub za krótko? Ile powinien trwać, aby był satysfakcjonujący dla obojga partnerów? Tym tematem zajęli się seksuolodzy i znaleźli odpowiedź. - Naprawdę niewielu ludzi uprawia seks przez dłużej niż 12 minut - podkreśla Barry W. McCarthy, terapeuta zajmujący się problemami seksualnymi. Okazuje się, że średnio ludzie uprawiają seks od 3 do 7 minut. Także nie możecie odetchnąć z ulgą, jeśli wasze zbliżenia nie trwają zbyt długo. Według statystyk Polacy kochają się średnio przez 5 minut. Co ciekawe, z każdą dekadą długość stosunku seksualnego skraca się o około 1 minutę. Jednak prawda jest taka, że udany seks zagwarantuje nam nie sam czas jego trwania, ale dopasowanie, znajomość i spełnianie potrzeb partnera. Bo kto podczas igraszek w sypialni patrzy na zegarek...

Najnowsze