Karin Ann - głos młodego pokolenia zagra koncert na rzecz Amnesty International

2021-12-04 21:30
Karin Ann
Autor: Materiały prasowe

Już niebawem, 8 grudnia 2021r. w Pradze, swój pierwszy koncert zagra słowacka artystka Karin Ann, którą polska publiczność miała okazję odkrywać podczas letniego tournée Sanah. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na działalność statutową Amnesty International. Koncert będzie można zobaczyć LIVE na kanale YouTube artystki.

Karin Ann została okrzyknięta Odkryciem Roku 2021 w Czechach i na Słowacji. Obok Elettry Lamborghini, Niny Kraviz, czy znanej wszystkim Darii Zawiałow jest twarzą listy Spotify EQUAL. Obecnie pracuje nad kolejnym singlem. Najnowsza piosenka, która właśnie niedawno miała swoją światową premierę zatytułowana „we’re friends, right?” mówi o tym, czy przyjaźń może przerodzić się w szczęśliwy związek.Video do piosenki powstało we Włoszech a autorem jest Simone Bozelli znany ze współpracy z Måneskin. 8 grudnia o godzinie 19:30 w klubie Futurum Music Bar, mieszczącym się w samym sercu czeskiej Pragi, Karin Ann zagra swój pierwszy koncert. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie na działalność statutową organizacji Amnesty International, która walczy o prawa człowieka na całym świecie oraz między innymi o prawa kobiet w Polsce.

- Jestem bardzo związana z polską publicznością, dlatego zapraszam serdecznie wszystkich, którzy nie mogą wybrać się na koncert do Pragi, aby byli ze mną on-line. Zaśpiewam utwory z mojej pierwszej EPki „lonely together” oraz nowe piosenki, które znajdą się na drugim albumie – mówi Karin Ann - Będę bardzo wdzięczna za wsparcie okazane organizacji Amnesty International – dodaje artystka.

Koncert będzie można nieodpłatnie zobaczyć na żywo 8 grudnia 2021r. na kanale https://www.youtube.com/c/KarinAnn od godziny 19:30. Ci, którzy chcieliby wesprzeć Amnesty International będą mogli kupić wirtualne bilety o równowartości 2, 5 i 20 euro.

Karin Ann
Autor: Materiały prasowe
Ubieranie choinki przy lodowisku w Lesznie