Kobieta plus size pokazała swojego wysportowanego męża

i

Autor: TikTok/ aliciamccarvell Kobieta plus size pokazała swojego wysportowanego męża

Kobieta z nadwagą pokazała swojego umięśnionego męża. „On musi być gejem”

2022-07-01 12:24

Kobieta plus size pokazała w mediach społecznościowych filmik, na którym widać, jak szykuje się na randkę ze swoim umięśnionym mężem. Nagranie wywołało burzę, jakiej sama autorka się nie spodziewała. Internauci zamieszczali obraźliwe komentarze, sugerując, że jej mąż to fetyszysta i na pewno jej nie kocha. Kobieta odpowiedziała hejterom w bardzo dosadny sposób.

Kobieta plus size ma wysportowanego męża

Alicia McCarvell od lat aktywnie prowadzi kanały w mediach społecznościowych. Pochodząca z Kanady influancerka plus size chętnie pokazuje ciałopozytywne treści. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą nagrania, które pokazała na TikToku. Na filmiku widzimy, jak Alicia wraz z wysportowanym mężem szykują się na randkę. I właściwie nie powinno być w tym nic nadzwyczajnego, jednak internauci nie zostawili na kobiecie suchej nitki. Dlaczego? Hejterom nie spodobał się fakt, że tak przystojny mężczyzna, jak Scott może być mężem kobiety z nadwagą. Większość z nich krytykowała wagę Alicii, sugerując, że mąż jej na pewno nie kocha. "Na pewno cię nie kocha, to nie jest możliwe, więc ocknij się", "Czeka, żeby ją otruć i dostać pieniądze z ubezpieczenia" - pisali w komentarzach. Oberwało się również mężczyźnie, bo internauci uparcie doszukiwali się drugiego dna całej sytuacji. "On musi być gejem", "To chyba jego fetysz" - komentowali hejterzy. Co więcej, po publikacji filmiku mąż Alicii McCarvell zaczął otrzymywać propozycje matrymonialne od innych kobiet, które twierdziły, że są szczupłe i przez to o wiele atrakcyjniejsze niż jego partnerka.

Influancerka plus size odpowiedziała hejterom

Alicia nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć na obraźliwe komentarze, które pojawiły się pod jej nagraniem. Zauważyła, że obecnie panuje przekonanie, że otyli ludzie nie mają prawa do bycia z kimś szczupłym.

"Opublikowaliśmy banalne nagranie, które publikują wszystkie pary w tym serwisie. Wszyscy jednak usłyszeli o moim i wiemy dlaczego. Zgodnie ze współczesnymi standardami piękna nasz związek nie ma sensu. Świat patrzy na nas i automatycznie ceni Scotta bardziej niż mnie. Gdy coś im się nie zgadza, usiłują wymyślić jakąś narrację z mojej strony, żeby to wszystko składało się w całość, na przykład "pewnie nie była gruba, kiedy się poznali" czy "musi być bogata". Scott z kolei musi zostać "umniejszony", wmawiając mu, że jest gejem albo jest fetyszystą" - podkreśliła Alicia McCarvell. 

Kobieta wyjawiła także, że ludzie często zadają jej pytanie, czy jest zazdrosna o przystojnego męża. Jednak ona twierdzi, ze nie ma podstaw do zazdrości, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygląd nie jest najważniejszy.

"Ludzie ciągle mnie pytają, czy jestem o niego zazdrosna, a ja mówię, że nie. Wszyscy są zdziwieni, a to po prostu dlatego, że najlepsze, co mają ich zdaniem do zaoferowania, jest właśnie ciało. A to, jaką mam figurę, nie jest nawet blisko szczytu jego listy tego, co ceni najbardziej. Ceni moje poczucie humoru, zaangażowanie i to, że się o niego" - dodaje Alicia.

Sonda
Czy uważasz, że kobieta z nadwagą nie ma prawa być z przystojnym mężczyzną?
Chirurgiczne leczenie otyłości