bar

i

Autor: canva.com

To najgorsze miejsca na szukanie miłości. Męża w nich nie znajdziesz

2022-06-29 13:05

Poszukiwanie odpowiedniego partnera dla wielu ludzi może być trudnością. Istnieje wiele miejsc, gdzie poznać można nową osobę, z którą będziemy chcieli stworzyć relację romantyczną. Wiele z tych miejsc to jednak złe wybory, które wiążą się z nieudanymi poszukiwaniami przeszłego męża. Zobacz, w jakich czterech miejscach nie powinnaś poszukiwać dobrego dla siebie partnera.

W pewnym momencie u większości ludzi budzi się potrzeba posiadania drugiej połówki. Bycie w udanym związku jest powszechnym pragnieniem, lecz jednocześnie wyjątkowo trudnym do zrealizowania. Problemy mogą pojawiać się już w początkowych etapach, ponieważ okazuje się, że znalezienie kandydata na partnera nie jest takie proste.

Kobiety mogą zastanawiać się, gdzie poszukiwać odpowiedniego partnera? W rozwijającej się cywilizacji coraz prościej o różnego rodzaju interakcje społeczne w miejscach publicznych, ale również za pomocą Internetu i mediów społecznościowych. Wbrew pozorom ten ułatwiony dostęp może wręcz utrudnić poszukiwanie dobrego partnera.

Poszukiwanie miłości w kilku charakterystycznych miejscach może nieść za sobą nieuniknione niepowodzenia lub nawet zagrożenia. Gdzie więc nie szukać partnera? Sprawdź listę czterech miejsc, w których lepiej nie poszukiwać przyszłego męża.

4 najgorsze miejsca na szukanie miłości

1. Aplikacja randkowa

Istnieje pewna szansa na poznanie tam potencjalnego męża. W większości jednak mężczyźni obecni na takich aplikacjach nie poszukują stałego związku. Będziesz musiała przedrzeć się przez gąszcz pierwszych randek!

2. Ślub znajomych

Ślub kolegi uświadamia mężczyznom, że mają jeszcze czas, aby się wyszaleć. Często zatem na takich uroczystościach poszukiwać będą jedynie dobrej zabawy. Zależeć im będzie prawdopodobnie jedynie na niezobowiązującej znajomości.

3. Miejsce pracy

Romanse w pracy pomimo, że mogą wydawać się ekscytujące, nie niosą ze sobą nic dobrego. Współpraca z partnerem jest bowiem niecodziennym zjawiskiem, co może dla obu osób być niezręczne i prowadzić do rozpadu takiej relacji.

4. Bar

To miejsce do powierzchownego poznania się przy alkoholu. Znajomości wyniesione z wnętrza przepełnionego dźwiękami muzyki, głośnymi rozmowami czy krzykami podczas meczu, raczej nie staną się czymś głębszym. W barze niełatwo o bliższe poznanie, co jest podstawą do wejścia w związek.

Sonda
Też masz na swoim koncie randki, które okazały się porażką?
Zabrał miecz, nóż i gaz i ruszył po zemstę. Zapowiedział to na TikToku