Horoskop miłosny tygodniowy 23-29.06. Niezwykła przepowiednia! Horoskop miłosny na dziś i jutro

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/adamkontor Horoskop miłosny tygodniowy 23-29.06. Niezwykła przepowiednia! Horoskop miłosny na dziś i jutro

Horoskop na lipiec 2022. Co się wydarzy? Te znaki zodiaku nie będą miały spokojnych wakacji

2022-06-30 8:32

Wielki horoskop miesięczny na lipiec na lipiec 2022. Sprawdź, co zaplanowały gwiazdy dla Twoje4go znaku zodiaku na nadchodzące tygodnie. Kto będzie musiał zdać o swoje zdrowie, a koto czekają problemy sercowe? Zobacz, co mówi horoskop o Twoim znaku zodiaku i czy tegoroczne wakacje będziesz mógł zaliczyć do spokojnych, czy raczej czeka Cię emocjonalne zawirowanie. Horoskop miesięczny na lipiec.

Horoskop miesięczny na lipiec 2022

Horoskop miesięczny: Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: W partnerstwie pojawią się drobne nieporozumienia, które jak kula śnieżna wywoływać będą lawinę w postaci awantur. Zważaj na wypowiadane słowa. Single zapoczątkują chwilową, ale bardzo ekscytującą znajomość.

Praca i finanse: Wystartujesz z dynamiką i niespotykaną wcześniej energią. Uważaj tylko, abyś już w połowie miesiąca nie odczuwał nagłego wyczerpania. Nie wszystkie pomysły będą trafione, więc nie inwestuj zbyt wiele. Finanse zagrożone.

Zdrowie: Ogranicz stres i zadbaj o serce.

Horoskop miesięczny: Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: W Twoim życiu uczuciowym niewiele się zmieni, ale i też sama nie będziesz dążyła do zmian. Single nie będą narzekać na brak adoratorów i podobnie jak w ubiegłym tygodniu chętnie przyjmować będą zaproszenia na randki.

Praca i finanse: Otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Otrzymasz szansę na realizację nowego projektu, który wpisze się w Twoje kompetencje i umiejętności. Będziesz mogła rozwinąć skrzydła i zaprezentować się z innej strony. Finanse dobre.

Zdrowie: Zadbaj o gardło. Niektóre Byki powinny zbadać tarczycę.

Horoskop miesięczny: Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: W stałych związkach brak rozmowy i życie własnym życiem może oddalić partnerów od siebie. Pojawią się nieporozumienia, a nawet drobne konflikty. Single zapoczątkują relację, ale nierokującą pozytywnie na przyszłość.

Praca i finanse: Bez kontroli własnej będziesz wydawała pieniądze na przyjemności. Czasem jest to wskazane, ale w tym tygodniu możesz pójść o krok dalej. W pracy postawisz na rozwój. Będziesz miała okazję uczestniczyć w szkoleniu.

Zdrowie: Zadbaj o układ oddechowy, a szczególnie o oskrzela i płuca.

Horoskop miesięczny: Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Ważna dla Ciebie relacja emocjonalna stanie nagle w miejscu. Niewiele będziesz mogła zrobić, aby zwiększyć jej dynamikę. W stałym związku pojawią się drobne wyzwania, które wspólnie trzeba będzie pokonać.

Praca i finanse: Nie daj się sprowokować w zaczepkach słownych. Inaczej na długo wejdziesz w konflikt ze współpracownikami i trudno będzie Ci pracować w takiej atmosferze. Finanse pod kontrolą i niezagrożone.

Zdrowie: Jeśli zamierzasz wprowadzić dietę, nie rób tego na własną rękę.

Zobacz także: To najgorsze miejsca na szukanie miłości. Męża w nich nie znajdziesz

Horoskop miesięczny: Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: Przed Tobą nowe, ekscytujące uczucie. Prawdopodobnie zakochasz się ze wzajemnością. W stałych związkach stabilizacja, miłość i radość z bycia razem.

Praca i finanse: Dalsza koncentracja nad projektem wymagającym i długoterminowym. Zauważysz niewielkie postępy, ale będziesz musiała wciąż utrzymywać cierpliwość. Wskazana jest dalsza, systematyczna praca. Finanse bardzo dobre. Możliwe przypływy finansowe.

Zdrowie: Zadbaj o ciśnienie krwi.

Horoskop miesięczny: Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: Single powinny szukać miłości w Internecie lub na wyjeździe urlopowym. Będą miały okazję zapoczątkować interesującą relację, ale na odległość. W stałych związkach możliwa przeprowadzka lub inne, korzystne zmiany.

Praca i finanse: Otrzymasz znaki wskazujące, że już w kolejnym miesiącu będziesz zmieniała pracę lub stanowisko pracy. Dlatego teraz będziesz przygotowywała się mentalnie do tych zmian. Prawdopodobnie otrzymasz dodatkowe zlecenie i drugi dochód.

Zdrowie: Możliwy pobyt w szpitalu lub sanatorium.

Horoskop miesięczny: Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: W Twoim związku zacznie układać nie po Twojej myśli. Dostrzeżesz zmianę zachowania partnera i jego emocjonalną nieobecność. Single zakończą zapoczątkowaną w ubiegłym miesiącu relację.

Praca i finanse: W Twojej pracy nastąpią zmiany organizacyjne. Na szczęście, dla Ciebie oznaczać to będzie szansę na rozwój, a nawet awans. W finansach pojawią się niespodziewane, ale niewielkie wydatki.

Zdrowie: Możesz odczuwać ból w nerkach lub okolicach intymnych.

Horoskop miesięczny: Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: Pojawi się wiele rozmów wyjaśniających i próby oczyszczenia nerwowej atmosfery między Tobą a partnerem. Jeśli postawisz na kompromis, będziesz zadowolona z obrotu spraw. Single zapoczątkują gorący flirt lub nawet romans.

Praca i finanse: Osoba, na którą zawsze mogłaś zawodowo liczyć, odwróci się przeciwko Tobie. Im szybciej zaakceptujesz taki obrót spraw, tym pewniej nie zaniedbasz obowiązków zawodowych. Możliwe wydatki związane z samochodem.

Zdrowie: Zadbaj o nerki.

Horoskop miesięczny: Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: W Twoją relację zacznie wtrącać się osoba trzecia, o której początkowo nie będziesz wiedziała. Dopiero pod koniec miesiąca zdasz sobie sprawę, że ktoś ma silny wpływ na partnera. Samotne Strzelce postawią na rozrywkę i niezobowiązujące relacje.

Praca i finanse: Będziesz musiała stawić się w urzędzie lub w sądzie. Możliwe, że walczysz o zwrot pieniędzy lub odszkodowanie. Wszystko jest na dobrej drodze, abyś odniosła sukces w tej kwestii. W pracy bez zmian.

Zdrowie: Możliwe infekcje górnych dróg oddechowych.

Horoskop miesięczny: Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: Na jakiś czas zamienisz się z partnerami zadaniami. Możliwe, że będzie musiał on pilnie gdzieś wyjechać, a Ty przejmiesz jego obowiązki. Single zapoczątkują relację, która dobrze będzie rokowała na przyszłość.

Praca i finanse: Sprawy zawodowe układać się będą przewidywalnie. Twoja obowiązkowość i systematyczność zapewnią Ci wyróżnienie ze strony szefa. Możliwa premia, podwyżka lub nagroda finansowa.

Zdrowie: Pojawiać się będą powtarzające się bóle kręgosłupa.

Horoskop miesięczny: Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: W życiu singli miłosne zawirowania. Wzrośnie powodzenie Wodników u płci przeciwnej i pojawią się u nich motyle w brzuchu. W stałych związkach wodnik otworzy się na rozmowy i wyjaśnienie nieporozumień.

Praca i finanse: Będziesz uczyła się nowych zadań i wykazywał nabytymi niedawno umiejętnościami. Będziesz miała wrażenie, że przełożony wnikliwie Cię obserwuje, dlatego przyłożysz się do pracy. Niespodziewane, niewielkie wydatki.

Zdrowie: Możliwy drobny zabieg chirurgiczny.

Horoskop miesięczny: Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Mimo starań i zmiany strategii w życiu uczuciowym niewiele się zmieni. Single będą musiały poszukiwać miłości w innym miejscu, niż dotychczas. Natomiast, w stałych związkach nuda, rutyna i życie obok siebie.

Praca i finanse: Rutyna i monotonia również na polu pracy. Jeśli masz możliwość, to staraj się odreagować stagnację zawodową na rozwijaniu pasji. Zrób coś dla siebie. Zadbaj o oszczędności, gdyż możesz nie kontrolować w tym miesiącu wydatków.

Zdrowie: Na ciele możesz zauważyć drobne zgrubienie.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Malutkie wiewiórki uratowane przez psa