Kobieta przez całe życie unikała mężczyzn jak ognia. Dożyła 109 lat. To sekret jej długowieczności

i

Autor: Pinterest

Żyła długo i szczęśliwie

Kobieta przez całe życie unikała mężczyzn jak ognia. Dożyła 109 lat. To sekret jej długowieczności

2022-08-03 13:22

Historia tej kobiety jest niesamowita. Jessie Gallan przez całe swoje życie, czyli przez 109 lat nie związała się z żadnym mężczyzną. Jak sama przyznała, miała wiele innych, ważniejszych spraw na głowie. Tuż przed śmiercią udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła sekret swojej długowieczności. Okazuje się, że jednym z nich był fakt, że nigdy nie wyszła za mąż.

Kobieta dożyła 109 lat

Jessie Gallan zmarła w 2014 roku, jednak jej historia z pewnością stała się inspiracją dla niejednej kobiety. Jessie urodziła się 2 stycznia 1906 roku w szkockiej wsi. Miała sześcioro rodzeństwa i wraz z rodzicami zamieszkiwali mały domek, który składał się z dwóch pokoi. Kiedy maiła 13 lat, postanowiła opuścić dom rodzinny i zaczęła sama się utrzymywać. - Nigdy nie mieliśmy pieniędzy, ale zawsze byliśmy bardzo szczęśliwi - wspominała swoje dzieciństwo. Początkowo zajmowała się dojeniem krów, a potem pomagała w pewnym gospodarstwie rolnym. Kiedy była starsza, zatrudniła się w hotelu. Choć zawsze ciężko pracowała, to nigdy nie narzekała i była niesamowicie pogodną osobą. - Zawsze pracowałam z bardzo miłymi ludźmi. To niesamowite, móc widzieć dzisiejszy świat, tak różny od tego, w którym dorastałam - podkreśliła w wywiadzie dla "Daily Mail". Jessie Gallan żyła 109 lat. W rozmowie z dziennikarzami zdradziła, czemu zawdzięcza dożycie tak sędziwego wieku. Okazuje się, że prawda może zaskoczyć niejedną osobę.

Sekret jej długowieczności tkwił unikaniu mężczyzn

W wywiadzie, którego kobieta udzieliła na rok przed śmiercią, wyznała, co według niej wpłynęło na to, że żyje tak długo. Staruszka twierdzi, że to dzięki temu, iż nigdy nie wyszła za mąż i nie związała się z żadnym mężczyzną. - Sekretem długiego życia jest trzymanie się z dala od mężczyzn. Jest z nimi więcej kłopotów, niż są warci - mówiła. Oprócz tego podkreśliła, że zawsze dbała o dietę i regularne ćwiczenia. Nawet pracownicy domu opieki w Aberdeen, który zamieszkiwała przed śmiercią, byli pod wrażeniem, że seniorka ma siłę, aby przynajmniej raz w tygodniu ćwiczyć.

Sonda
Myślisz, że bez mężczyzny łatwiej żyć?
Łzy w finale „The Voice Senior”
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany