Andrea Ivanova

i

Autor: INSTAGRAM

Szokująca metamorfoza

Kobieta z "największymi ustami świata" marzy też o gigantycznych piersiach. Zrobi wszystko, by "wyglądać perfekcyjnie"

2022-09-05 9:09

Andrea Ivanova to jedna z influencerek, która swoją karierę zawdzięcza szokującej metamorfozie jaką przeszła. 24-latka chwali się, że jest posiadaczką "największych ust na świecie". Trzeba przyznać, ze kobieta wygląda dosyć osobliwe, a jej urody nie da się opisać przymiotnikiem naturalny. Ivanova zdradza jednak, że ma wielu wielbicieli, którzy przesyłają jej wszelkiego rodzaju propozycja. Kobieta nie zamierza przestać ingerować w swój wygląd, teraz planuje powiększyć swoje piersi do monstrualnych rozmiarów.

Przez swoje gigantyczne usta dostaje zaskakujące propozycje

Andrea Ivanova do 24-letnia mieszkanka bułgarskiej Sofii, która w internecie zasłynęła dzięki olbrzymiej metamorfozie jaką przeszła. Jej zmiana wygląda to zasługa chirurga plastycznego. Kobieta jest przekonana, że jest ona posiadaczką największych ust na świecie. Faktycznie robią one wrażenie, a aby osiągnąć taki efekt Iwanowa regularnie wstrzykuje w nie kwas hialuronowy. Jej wygląd budzi wiele kontrowersji, ale wszystko wskazuje, że 24-latka ma także rzesze fanów, którym tego rodzaju uroda się podoba. Jak przyznała w jednym z wywiadów odkąd stała się popularna w internecie dostaje wiele propozycji od fanów. Niektórzy oferują jej darmowe wakacje. - Każdego dnia wielu fanów z całego świata wysyła mi tysiące wiadomości na moich portalach społecznościowych i zaprasza mnie na wakacje w różnych krajach, a nawet kontynentach, ale jeszcze nie pojechałam na wakacje z moim fanem, ale może pewnego dnia pojadę – powiedziała Andrea. 

Zobacz także: Ulubione buty Cię obcierają? Kapitalny sposób na za małe i za ciasne buty. Zrób to, a będą pasować idealnie

Nie tylko gigantyczne usta. W planach są kolejne operacje

Jak podaje fakt.pl olbrzymie usta to nie jedyne poprawki, jakie zafundowała sobie Andrea Ivanova. Jej kolejnym wielki marzeniem jest duży biust. Kobieta już przeszłą operację powiększenie piersi aż o 4 rozmiary. - Zdecydowałam się powiększyć piersi, ponieważ uważam, że bardziej kobiecy i piękniejszy jest bujny biust. Chcę również wspomnieć, że z czasem przejdę kolejną operację, aby jeszcze bardziej powiększyć piersi – zdradziła Ivanova w jednym z wywiadów, który ukazał się w serwisie "Daily Star". 

Tak wyglądają nowe stacje metra na Targówku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany