Kobiety o tych imionach nie znajdą sobie mężów. Szukają ideału, który nie istnieje

2021-10-19 10:08
Śluby będą udzielane tylko w wyjątkowych przypadkach
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Kobiety o tych imionach nie znajdą sobie mężów. Szukają ideału, który nie istnieje

Istnieją kobiety, które przykładają dużą wagę do rozwoju. Czas poświęcają głównie na dbanie o swoją karierę, osobowość czy figurę. Przez wyjątkowo wysokie wymagania, randkowanie nie jest ich mocną stroną. Kobiety takie, często bezskutecznie poszukują ideału partnera. Skutkiem tego może być ciągła samotność. Zobacz imiona kobiet, którym nie jest pisane wyjście za mąż!

Marta - dzięki swojej wyjątkowej sile psychicznej, potrafi zdobywać przewagę nad płcią przeciwną. Lubi dobrze rozplanować każdy dzień, aby krok po kroczku dążyć do wyznaczonych celów. Jest ona niezależna nie tylko finansowo, ale też emocjonalnie. Nie ma zwyczaju, aby przywiązywać się do mężczyzny na dłużej. Będąc w związku czuje się zatrzymana w swoim życiowym pędzie.

Katarzyna - niełatwo się do niej zbliżyć, przez jej wysoką inteligencję i lekką zarozumiałość. Środowisko uważa ją za "zimną damę". Jej charakter jest wymagający, czego sama nie kryje. Kasia szukać będzie partnera doskonałego, który wykaże dużo inicjatywy.

Mariola - uwielbia imprezować! Prowadzi intensywny tryb życia, a po pracy nie staje w miejscu. Jej ideałem jest mężczyzna wysportowany, przystojny, bogaty, najlepiej gdyby jeździł jej wymarzonym samochodem i miał już swoje mieszkanie w dużym mieście.

Sonda
Marzy Ci się skromny ślub czy z przepychem?
Halloweenowe ciasteczka