Kobiety spod tych znaków zodiaku to stare dewotki. Są sztucznie pobożne

2022-01-14 8:58
Horoskop dzienny: Wodnik 21.01-20.02
Autor: Pixabay/Darkmoon_Art Horoskop dzienny: Wodnik 21.01-20.02

Astrologia uchodzi za zjawisko bardzo stare, znane ludziom już od czasów starożytnych, dzisiaj w dużej mierze traktuje się ją raczej jako ciekawostkę i dodatek. Jednak czy można pogodzić wiarę katolicką z wiarą w horoskopy i znaczenie znaków zodiaku? Zdaniem niektórych jedno drugiego nie wyklucza, mało tego, eksperci od horoskopów uważają, że pewne znaki zodiaku mają częściej od innych mają skłonności do powierzchownej pobożności. Kobiety spod tych znaków zodiaku co niedziela klęczą w kościele, a po opuszczenie jego murów zapominają o naukach własnej wiary. Zobacz, które kobiety mogą zostać starymi dewotkami i sprawdź, kto jest na tej liście.

Kobiety spod tych znaków zodiaku to stare dewotki

Wiara i podejście do Boga to indywidualna kwestia każdego człowieka. Zastanawiając się nad początki religii i próbując wytłumaczyć zagadnienie pojawiające się w wierzeniach nauka często bywa bezradna, tutaj pojawia się słynna "kwestia wiary", czyli albo wierzysz, że tak było, albo nie. Zdaniem miłośników astrologii podejście do religii może być także determinowane przez gwiazdy i znaki zodiaku, w których się urodziliśmy. Niektóre znaki zodiaku mają większe skłonności do sztucznej pobożności, lubią uchodzić za osoby wierzące, jednak czasem ich zachowanie całkowicie przeczy naukom Boga. Kobiety spod tych znaków zodiaku uchodzą za stare dewotki. Sprawdź, kto jest na tej liście. 

Zobacz również: Mąż wiecznie szydził ze mnie przy kumplach. Dlaczego mężczyźni publicznie krytykują swoje partnerki?

Strzelec - kobiety spod tego znaku zodiaku wszędzie węszą spisek i lubią wierzyć, że wiedzą więcej niż inni. Co niedziela chodzą do kościoła, jednak jak tylko z niego wyjdą stają się nieufne i całe swoje otoczenie oskarżają o spisek. 

Panna - dla kobiet urodzonych w znaku Panny najważniejsze są pozory i to jak odbiera je otoczenia. Na co dzień muszą być perfekcyjnie, również w kwestii wary - stoją w pierwszym rzędzie, najgłośniej śpiewają kościelne pieśni i biorą udział we wszystkich aktywnościach religijnych. Jednak pod tym płaszczykiem kryje się często brak empatii i zrozumienia dla bliźnich.

Wodnik - osoby urodzone w tym znaku panicznie boją się, że ktoś odkryje ich prawdziwą naturę. Na co dzień noszą maski, pod którymi skrzętnie ukrywają swoje negatywne emocje. Uwielbiają plotkować i są bardzo krytycznie wobec innych.    

Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?
Super Raport 13.01 (Goście: Jan Maria Jackowski - senator PiS oraz Jan Strzeżek - Porozumienie) Sedno Sprawy: Paweł Szrot