Kształt stóp

i

Autor: Shutterstock Kształt stóp

Co mówi o Tobie stopa?

Kształt stóp a osobowość. Stópka prawdę Ci powie. Tego nie zdradzi Ci podolog. Osoby z takim stopami najczęściej skarżą się na samotność, a życie ich nie rozpieszcza

2023-02-14 4:23

Czy wiesz, co mówią o Tobie stopy? To część ciała, która budzi wiele emocji. Jedni totalnie nie przywiązują do niej uwagi, a inni obdarzają fetyszem. Okazuje się, że są także i tacy, którzy wierzą, że kształt stopy może zdradzić naszą osobowość. Sprawdź, co mówi o Tobie, stopa oraz kształt i rozmiar palców. Jakim człowiekiem jesteś? Dopasuj swój kształt stopy i poznaj prawdę o sobie.

 Co mówi o Tobie kształt stopy? Tego nie powie Ci podolog 

Wydawało się, że w kwestii astrologii i wróżb już nic nas nie zaskoczy. Już w czasach starożytnych szczególną wagę przykładano do wróżenie z dłoni, a chiromancja stała się jedną z dziedzin ezoteryki. Jednak, czy wiedziałaś, że również kształt stopy może zdradzić całkiem wiele o Twojej osobowości. Według hiszpańskiego portalu que.es. kształt i rozmiar stopy oraz palców ma wpływ na nasz charakter. Przypatrz się swoim stopom, porównaj je z obrazkiem poniżej i sprawdź, co mówi o Tobie kształt stopy. 

Zobacz także: Numerologia wieku. To, ile lat skończysz w 2023 roku przepowie Ci przyszłość. Dla jednych to nadzieja lepszego jutra, dla drugich mętna prognoza złego pecha

Kształt stóp a osobowość

i

Autor: Shutterstock Kształt stóp a osobowość

Stopa numer jeden - stopa rzymska 

 To najczęściej występujący kształt stopy w społeczeństwie. Jej posiadacze to prawdziwi mistrzowie dramatów. Uwielbiają być w centrum uwagi i zawsze muszą o wszystkim wiedzieć. Dużo podróżują i wszędzie ich pełno. Lubią otaczać się ludźmi i uchodzą za osoby otwarte i towarzyskie. 

Stopa numer dwa - stopa kwadratowa

Stopa kwadratowa charakteryzuje się dosyć kanciastym kształtem oraz tym, że wszystkie palce są podobnej długości. Osoby z takim stopami charakteryzują się analitycznym umysłem i dużą odpornością na stres. Są opanowane i potrafią oddzielić emocje od umysłu. Nie działają pod wpływem impulsu oraz wszystko zawsze dogłębnie analizują. Nie poddają się w połowie zadania i zawsze kończą to, co zaplanowali. 

Stopa numer trzy - stopa grecka

Charakteryzuje się tym, że drugi palec jest najdłuższy. Osoby z takim kształtem stopy to prawdziwi odkrywcy. Są pewni siebie i lubią pozostawać w ciągłym ruchu. Kochają sport i dbają o swoją kondycję. Bywa jednak, że nie potrafią poradzić sobie ze stresem i wpadają w chandrę. 

Stopa numer cztery - stopa spiczasta

Taki rodzaj stopy charakteryzuje osoby marzycielskie, które całe dnie bujają w obłokach. To artystyczne dusze, które często bywają niezrozumiałe przez społeczeństwo. Są delikatne i bardzo emocjonalne. Nie lubią zdradzać swoich sekretów i boją się, że ktoś ich zrani.  

Sonda
Jaki masz kształt stopy?
8893 morsów wykąpało się w Bałtyku
Listen on Spreaker.