Prosty rytuał na szczęście. Zrób, a nawet Blue Monday zamiast najgorszym, będzie najlepszym dniem w roku!

i

Autor: Pixabay

Wróżby na Wielkanoc

Magiczny rytuał na szczęście. Działa tylko w Wielką Niedzielę. To oryginalne zaklęcie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Potrzebujesz tylko jajka i wodę

2023-03-31 4:41

Zadziwiający rytuał na szczęście i urodę do przeprowadzenia w Wielkanoc. Ludowe przesądy i rytuały dziś odchodzą w zapomnienie. Czasem jeszcze można dowiedzieć się od naszych babć. Jednym z takich magicznych rytuałów jest ten przynoszący szczęście i urodę, który przeprowadza się w Wielką Niedzielę. Niektórzy wierzą, że ta metoda pomoże przyciągnąć Ci przychylność duchów i odpędzi złe mocy. Rytuał ten możesz wykonać tylko w Wielką Niedzielę w innym przypadku będzie nieskuteczny.

Wielkanocy rytuał na szczęście. Możesz przeprowadzić go tylko w Wielką Niedzielę

W dawnych czasach ludzie wierzyli we wszelkiego rodzaju przesądy, a rytuały i zaklęcia były na porządku dziennym. Dzisiaj te "prawdy" są już zapominane, nadal jednak zachowały się we wspomnieniach naszych babć, a czasem w lokalnych tradycjach. Portal kobieta.pl przytoczył jeden z magicznych rytuałów na szczęście i urodę. To wielkanocne zaklęcie, które pomoże Ci zapewnić sobie przychylność duchów i odpędzi złe moce. Uwaga: ten rytuał możesz przeprowadzić jedynie w Wielką Niedzielę. 

Zobacz także: Która z tych osób najbardziej Cię przeraża? Test psychologiczny pokaże twoje mroczne strony. Odważysz się go zrobić?

Rytuał na szczęście. Czego potrzebujesz? 

  • wody, która znana jest ze swoich oczyszczających właściwości
  • jajek 
  • cebuli, która według dawnych wierzeń blokuje złe duchy

Wielkanocny rytuał na szczęście. Jak go wykonać krok po kroku? 

To bardzo prosty rytuał. Pamiętaj, że zasiadając do jego wykonania nie możesz nikomu źle życzyć oraz musisz skupić swoją energię na rzeczach pozytywnych. Pomyśl swoją intencję, o jaką chcesz prosić duchy. Na dno garna włóż grubą warstwę łupin z cebuli oraz 7 jajek. Wszystko zalej wodą i gotuj prze4z 30 minut. Wodę przelej przez sito do innego naczynia i szeptem wypowiedz swoje życzenie. Gdy woda zrobi się zimna umyj nią włosy. Ten rytuał to tak naprawdę zabieg dwa w jednym. Przyciągniesz do siebie szczęście oraz zapewnisz sobie przychylność duchów, a także wypielęgnujesz włosy. Jak przypomina kobieta.pl ten rytuał możesz przeprowadzić tylko w Wielką Niedzielę, w inne dni będzie nieskuteczny. 

Sonda
Wierzysz w takie rytuały?
Numerologia mieszkania i jej znaczenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany