Pierwszy dzień wiosny 2022. Wróżby i przesądy na szczęście

i

Autor: Pixabay Pierwszy dzień wiosny 2022. Wróżby i przesądy na szczęście

Rytuały na walentynki

Magiczny rytuał na walentynki, który sprawi, że Twój mężczyzna nigdy Cię nie porzuci

2023-02-10 14:12

Rytuały na miłość. Walentynki to święto wszystkich zakochanych, ale nie tylko. To także czas miłosnych wróżb i poszukiwania szczęścia w miłości. Wciąż czekasz na swoją drugą połówkę? 14 lutego możesz przyciągnąć ją do siebie i poznać imię swojego wybranki bądź wybranki. Przedstawiamy najlepsze walentynkowe wróżby, które pozwolą sprawdzić jaka będzie twoja miłość i co czeka cię w życiu uczuciowym. Oto popularne zabawy związane ze świętem zakochanych.

Magiczne rytuały na walentynki

Chcesz wiedzieć ile będziesz mieć dzieci? Aby się o tym przekonać potrzebujesz jedynie jabłka. Przekrój je na pół i policz nasionka. Tyle ile ich będzie, tyle potomstwa cię czeka.

Obserwuj ptaki. Jeżeli jesteś singielką to 14 lutego patrz w niebo. Jeżeli ujrzysz tego dnia przelatującego rudzika twoim mężem zostanie marynarz, wróbelek symbolizuje farmera, a szczygieł milionera. Uważaj jednak na pohukujące sowy i stukające w drzewa dzięcioły, te ptaki symbolizują staropanieństwo.

Patrz na kartki walentynkowe. Jeżeli 14 lutego otrzymasz od ukochanego walentynkę spójrz jak jest zapisania. Życzenia walentynkowe pisane długopisem symbolizują związek na całe życie, te spisane ołówkiem oznaczają, że wasze uczucie nie przetrwa.

Zobacz również: Walentynkowa bielizna to podstawa randki 14 lutego!

Imię męża zdradzi ci jabłko. Zdecydowanie najwięcej wróżb walentynkowych związanych jest z jabłkiem. Jesteś ciekawe jak na imię będzie miał twój przyszły mąż. Zakręć tym owocem wypowiadając męskie imiona, to przy którym jabłko przestanie się obracać będzie imieniem twojego wybranka.

Szukasz miłości? Nie zapominaj o rozmarynie. Jeżeli wciąż czekasz na swoją druga połówkę, to pamiętaj, by przed snem położyć pod poduszkę rozmaryn. Istnieje szanse, że dzięki temu w nocy przyśni ci się twój wybranek.

Jak zatrzymać mężczyznę przy sobie? 

Potrzebujesz włosa swojego partnera. Włos z głowy mężczyzna wzmocni proces magicznego zaklęcia. Rytuał na związanie mężczyzny ze sobą polega na owinięciu jego włosa wokół świecy. W ten sposób staniesz się połączona magiczną więzią z partnerem. 

Sonda
Czy obchodzisz Walentynki?
Covery obok których nie da się przejść obojętnie. Dorównują oryginałom!