#LIKEASTAR

i

Autor: Materiały prasowe #LIKEASTAR

Makijaż prosto z YouTube'a, TikToka, Instagrama!

2022-09-14 13:35

Chcesz się czuć jak gwiazda? Wyglądaj jak gwiazda! Odpowiedni make-up pomoże Ci zrobić jedna z najbardziej znanych polskich makijażystek – Magdalena Pieczonka. Właśnie ukazała się jej nowa książka – #LIKEASTAR. Make-up by Magdalena Pieczonka. W środku niespodzianka: najmodniejsze makijaże prezentują topowe osobowości polskich social mediów.

Oto uczta dla każdej fanki: profesjonalny poradnik, jak się malować. Książka pełna wskazówek, zaskakujących porad i czytelnych tutoriali – jak wykonać make-up na co dzień i na sobotni wieczór, delikatny i z wykorzystaniem palety zieleni, błękitów czy fioletów. Jak użyć różu, wykonać baking i uzyskać efekt graficznych oczu, smokey eyes, foxy eyes, babydoll look czy zrobić komiksowe oko. Jak narysować perfekcyjną kreskę i piegi. Do tego piękne zdjęciai ilustracje oraz Q&A z gwiazdami i ich autografy.

Jesteśmy różne i to jest wspaniałe

Bogactwo urodowych treści to nie wszystko! Do swojej nowej publikacji Magdalena Pieczonka zaprosiła dwanaście topowych influencerek, gwiazd Instagrama, TikToka i YouTube’a o wielomilionowych zasięgach. Na stronach książki zobaczymy: Natalię Karczmarczyk NATSU, Weronikę Sowę WERSOW, Martę Błoch MURCIX, Anielę Bogusz LILMASTI, Marysię Jeleniewską, Angelikę Trochonowicz ANDZIAKS, Sylwię Przybysz, Lexy Chaplin, Kingę Sawczuk KOMLPEKSIARA, Angelikę Muchę LITTLEMOOONSTER96, Olę Nowak i Julię Kosterę. Jak pisze sama autorka we wstępie książki: to superdziewczyny o różnych temperamentach i zainteresowaniach, ale przede wszystkim o odmiennych typach urody. Dzięki temu udało się pokazać różnorodność makijaży, wśród nich każda czytelniczka znajdzie coś dla siebie.

Zobacz także: Jak wykorzystać kasztany? Właściwości zdrowotne i jak działają

Social media make-up star

Premiera #LIKEASTAR. Make-up by Magdalena Pieczonka odbyła się 7 września w warszawskim klubie Jassmine. Tłumne spotkanie z autorką uświetniły osobistości świata social mediów, sztuki i lifestyle’u, w tym gwiazdy, które bohaterka wieczoru od lat przygotowuje na gale i eventy. Magdalena Pieczonka należy bowiem do najbardziej znanych i najczęściej nagradzanych make-up artists w Polsce. Jest też twórczynią akcesoriów makijażowych oraz własnej linii kosmetyków. Od lat prowadzi warsztaty profesjonalnego make-upu w Polsce i za granicą. Pasją i wiedzą dzieli się również na swoich kanałach na YouTubie, Instagramie i Facebooku. #LIKEASTAR. Make-up by Magdalena Pieczonka to druga jej książka po świetnie przyjętej Twój make-up z gwiazdami z 2019 roku.

#LIKEASTAR

i

Autor: Materiały prasowe #LIKEASTAR
#LIKEASTAR

i

Autor: Materiały prasowe #LIKEASTAR
Magdalena Pieczonka

i

Autor: Materiały prasowe Magdalena Pieczonka
Finałowy występ Sary James w "America's Got Talent"
Nasi Partnerzy polecają