Ezoteryka

Masz taką linię na dłoni? Tylko naznaczone przez los osoby ją mają. Czym jest linia Anioła Stróża?

2022-09-08 13:57

Linia Anioła Stróża. Niektórzy wierzą, że linie na naszych dłoniach zdradzają prawdę o ich posiadaczach, a nawet, że odkrywają naszą przyszłość. Wróżenie z dłoni nazywa się chiromancją i znane jest już od czasów starożytnych. Jedną z linii, która biegnie przez nasze dłonie jest linia Anioła Stróża. Jest ona niezwykle tajemnicza i posiadają ją niewielki procent ludności. Czym jest linia Anioła Stróża i co oznacza?

Czym jest linia Anioła Stróża? 

Wróżby towarzyszą nam od tysięcy lat, już w starożytnych cywilizacjach wierzono, że są ludzie, którzy potrafią przeczytać przyszłość z różnych przedmiotów i potrafią interpretować wszelkie zjawiska. Jednym z najstarszych sposobów wróżenia jest właśnie chiromancja, czyli odczytywanie linii z naszych dłoni. Są osoby, które wierzą, że to właśnie na dłoniach zapisana jest nasza przyszłość. Zapewne każdy choć raz w życiu przyglądał się swoim dłoniom i próbował znaleźć na nich znane: linie życia, linie głowy, linie serca, linie losu, linie słońca oraz linie Merkurego. Jednak to nie wszystko, istnieje wąska grupa osób, która posiada także inne linie. Jedną z tych bardziej tajemniczych i pożądanych jest linia Anioła Stróża. Eksperci w tej dziedzinie są zdania, że jej posiadacze są chronieni w szczególny sposób i sprzyja im szczęście w życiu. 

Zobacz także: To najbardziej kochliwy znak zodiaku w horoskopie. Zakochuje się przynajmniej raz miesiącu. Niestały w uczuciach znak zodiaku

Gdzie znaleźć linię Anioła Stróża na dłoni?

Linia Anioła Stróża powinna znajdować się równolegle do linii życia, jest ona jednak zazwyczaj krótsza, mniej wyraźnie i położona bliżej kciuka. Mówi się, że im jest ona dłuższa tym większe szczęście sprzyja jej posiadaczowi. Linia Anioła Stróża nazywana jest inaczej linią Marsa, a według wierzeń osoby ją mające odznaczają się silnym charakterem i mają predyspozycje do odnoszenia sukcesów w życiu. 

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
Forum w Karpaczu 2022: Aleksandra Wilk
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany